reede, 14. september 2007

Killuke synnip2evast a ka Liina Brixtonis musta leiva jahil.
Evely, Rochelle ja synnip2evalaps



Minu narkopanda (viidates kurdile DJ-le, hkhmm) ehk hyvastij2tt Brixtoniga ja kolimine Hammersmithi

2 kommentaari:

MariMurakas ütles ...

Kirjuta nüüd midagi uut kaaaaa :)

Anonüümne ütles ...

neetult hea näed ju välja...