Minu narkopanda (viidates kurdile DJ-le, hkhmm) ehk hyvastij2tt Brixtoniga ja kolimine Hammersmithi
Kirjuta nüüd midagi uut kaaaaa :)
neetult hea näed ju välja...
Postita kommentaar
2 kommentaari:
Kirjuta nüüd midagi uut kaaaaa :)
neetult hea näed ju välja...
Postita kommentaar