N2ete. Lihtsalt m6nulemise m6ttes, et internet on. =D
Trenni ei j6udnud, aga neljap2eval yritaks (iseasi, kas ma selleni ka j6uan, eksole, nagu t2nane trenni vahelej2tmine erinevatel asjaoludel n2itab) j6uda oma suudiosse jazztantsu ja soca fitnessisse. Vaatab, vaatab.
Slovakkia neiu t88 juurest lahkub homme Londonist j22davalt. Jube kahju, pull plika on. Ajutine linn see London, ajutiste asjade linn.
Aga t2na sain asjad l6plikult lahti pakitud ja 2ra topitud, Liis ja Erkin tulid kaesid toa yle ka. T2itsa m6nus on. Mystiline tunne on, et tuled t88lt, l2hed tuppa, paned ukse kinni ja mitte keegi ei nilli sind. Ei pista pead ukse vahelt sisse, ei lebota minu voodis ja/v6i ei h6igu midagi teisest toast jne. Et nagu noh, Oma Tuba ja nii. 2gekas.
Nyyd tahaks hirmsasti, et ema kylla tuleks. =)
Ahaa, eile peale netti l2ksime Rochelle'iga kondama peat2navale ja saagiks helesinine karvane hommikumantel, uus valge trennipluus ning t2na lisandusid helesinised sussid ka. P6randad on siin kylmad. Ning kui Liisi-Erkini juures ei tundunud imelik stringide ja tees2rgi v2el ringi patseerida, siis ma usun, et siin saadaks seda nii m6nigi halvaks panev kommentaar. Ning pealegi on nii kohutavalt m6nus selles pehmes suures nutsakus arvuti taga k8ssitada. =)
Tuttu nyyd. =)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar