Ma mõtlesin terve tee bussiga töölt koju sõites, et ma lähen koju ja söön riisi aedviljadega. Stoke Newingtonis väljudes keerasin aga silmagi pilgutamata sisse esimesse Chicken Curry Expressi ja ostsin kanatiivakesi ja mingi meal'i. Take away kilekoti sisu paarikümne meetri pärast uurima hakates sain ma aga kergelt vihastada - kanatiivakesi ei olnud need tsurkad suvatsenud mulle anda. Jalutasin tagasi ja nõudsin oma kana. Sain ka. =D Seejärel lonkisin mõnusas suveilmas koju, tegin korteri aiapoolse ukse lahti ning istusin maja taha trepile oma rämpstoitu õgima. Väga chill oli seal õitsevate pelargooniapottide vahel friikartuleid Felixi hapukurgigaviiludega nosida. =)
Eile oli üle pika aja selline rilääääääksimise värk. =) Murakas lohistas oma pisike ahtri linna peale ning peale minu tööd saime Tottenham Court Road Stationi ees oleva MacDonaldsi ees kokku. Minul oli millegipärast jube kindel soov just Candysse siiderit jooma minna. Murakas tahtis ka. Tikker ei tahtnud, aga kahe vastu ometi ju ei saanud. Kole Inglismaa siider mustsõstrasiirupiga moodustab vägagi maitsva joogi, ehkki siider on kallimaks läinud ja teine sort ka. Aga suurem pudel oli ka =D Nelja naelaga lunastasime oma dringid, istusime akna alla, vaatasime suhteliselt igavaid inimesi, rääkisime juttu, naersime kui Murakas oma uue kollase pluusi-seeliku punast siiderit täis kallas, ja lõpuks Candyst lahkudes oli meil kindel plaan naasta ning Tesco ja Soho park olid vaid meeldiv ajatäide. Saate aru, inimesed, väljas on suvi! Tuled pubist, kergelt siidri auru all, väljas on s o e, väljas on m õ n u s, väljas on s u v e l õ h n. =D Ilgelt ilgelt mõnus. Tescost krõpsu ja veel mingit siiderimoodi jooki ja parki. Park oli hullumoodi ülerahvastatud - stiilis Pärnu rand juulikuu kuumalaine ajal kell 12 päeval. Aga ikkagi oli nii mõnus. Tikker ujus mingi aeg oma hetkeks meile nägu näitama tulnud kaaslasega minema ning meie Murakaga suundusime roosalt plinkiva sildiga Candy poole tagasi. Olek oli meeldivalt vindine, seega tundus tequila kõige asjakohasem jook jätkamiseks. =P Vaatamata suurenevale joobeastmele ei suutnud ei mina ega Murakas mitte ühtegi tantsusammu endast välja meelitada, sest muusika oli lihtsalt niiiiiiiiiii kole. Sihuke tümakas, eks, aga mitte tuntud lood, vaid sellised hästi neutraalsed ja mõttetud. Blaaahh. Kommenteerisime niisama inimesi ja nentisime, et mingi 80% väljasolijatest olid ülekaalulised. Ma ei tee nalja ega ei liialda. Ma ei tea, kuidas me sellisel õhtul välja sattusime, aga nagu mingi Paksude Õhtu oleks olnud. Kuivõrd muusika nullis ära igasuguse peotuju, asutasime ennast suhteliselt mõistlikul ajal kodu poole. Bussis kuulasime minu mp3-ga Jan Uuspõllu 'Viiendat Uut Isamaalist Laulu' ja seda Politsei Kroonika Rahapoisi tümakat. Naljakas oli.
Koju jõudes viskasin asjad nurka, tõotasin pühalikult endale ja Murakale, et dushi alla lähen hommikul ja viskusin voodisse, uinudes enne, kui pea patja puutus. Paari tunni pärast ühines minuga Kay, kes oli oma sõbrannadega väljas käinud ja oli niipurjusniipurjusniipurjus, irw, et kella 5.45 tööle minnes oli ta ikka veel purjus ja kell 9 hommikul mulle helistades ikka veel auru all chillis. Nomaeiteanüüd. =D
Hetkel olen üksi kodus, niisama olesklen ja tegelen hirmus-väsinud-olemisega. Aga hea on olla väsinud, kui sa oled hea asja pärast väsinud. Eile oli hea õhtu. Mul kusjuures ei olnud täna isegi pohmakat, kuigi ma ikka jõin. Järelikult oli ette nähtud. =D Aaooohh, mul ju veel Kopparbergi siider külmikus, oodake, kohe toon ja joon. Mmmmm, küll tehakse ikka häid asju. =P
Eile oli üle pika aja selline rilääääääksimise värk. =) Murakas lohistas oma pisike ahtri linna peale ning peale minu tööd saime Tottenham Court Road Stationi ees oleva MacDonaldsi ees kokku. Minul oli millegipärast jube kindel soov just Candysse siiderit jooma minna. Murakas tahtis ka. Tikker ei tahtnud, aga kahe vastu ometi ju ei saanud. Kole Inglismaa siider mustsõstrasiirupiga moodustab vägagi maitsva joogi, ehkki siider on kallimaks läinud ja teine sort ka. Aga suurem pudel oli ka =D Nelja naelaga lunastasime oma dringid, istusime akna alla, vaatasime suhteliselt igavaid inimesi, rääkisime juttu, naersime kui Murakas oma uue kollase pluusi-seeliku punast siiderit täis kallas, ja lõpuks Candyst lahkudes oli meil kindel plaan naasta ning Tesco ja Soho park olid vaid meeldiv ajatäide. Saate aru, inimesed, väljas on suvi! Tuled pubist, kergelt siidri auru all, väljas on s o e, väljas on m õ n u s, väljas on s u v e l õ h n. =D Ilgelt ilgelt mõnus. Tescost krõpsu ja veel mingit siiderimoodi jooki ja parki. Park oli hullumoodi ülerahvastatud - stiilis Pärnu rand juulikuu kuumalaine ajal kell 12 päeval. Aga ikkagi oli nii mõnus. Tikker ujus mingi aeg oma hetkeks meile nägu näitama tulnud kaaslasega minema ning meie Murakaga suundusime roosalt plinkiva sildiga Candy poole tagasi. Olek oli meeldivalt vindine, seega tundus tequila kõige asjakohasem jook jätkamiseks. =P Vaatamata suurenevale joobeastmele ei suutnud ei mina ega Murakas mitte ühtegi tantsusammu endast välja meelitada, sest muusika oli lihtsalt niiiiiiiiiii kole. Sihuke tümakas, eks, aga mitte tuntud lood, vaid sellised hästi neutraalsed ja mõttetud. Blaaahh. Kommenteerisime niisama inimesi ja nentisime, et mingi 80% väljasolijatest olid ülekaalulised. Ma ei tee nalja ega ei liialda. Ma ei tea, kuidas me sellisel õhtul välja sattusime, aga nagu mingi Paksude Õhtu oleks olnud. Kuivõrd muusika nullis ära igasuguse peotuju, asutasime ennast suhteliselt mõistlikul ajal kodu poole. Bussis kuulasime minu mp3-ga Jan Uuspõllu 'Viiendat Uut Isamaalist Laulu' ja seda Politsei Kroonika Rahapoisi tümakat. Naljakas oli.
Koju jõudes viskasin asjad nurka, tõotasin pühalikult endale ja Murakale, et dushi alla lähen hommikul ja viskusin voodisse, uinudes enne, kui pea patja puutus. Paari tunni pärast ühines minuga Kay, kes oli oma sõbrannadega väljas käinud ja oli niipurjusniipurjusniipurjus, irw, et kella 5.45 tööle minnes oli ta ikka veel purjus ja kell 9 hommikul mulle helistades ikka veel auru all chillis. Nomaeiteanüüd. =D
Hetkel olen üksi kodus, niisama olesklen ja tegelen hirmus-väsinud-olemisega. Aga hea on olla väsinud, kui sa oled hea asja pärast väsinud. Eile oli hea õhtu. Mul kusjuures ei olnud täna isegi pohmakat, kuigi ma ikka jõin. Järelikult oli ette nähtud. =D Aaooohh, mul ju veel Kopparbergi siider külmikus, oodake, kohe toon ja joon. Mmmmm, küll tehakse ikka häid asju. =P
Muideks, Liina tuleb järgmisel laupäeval. Pakk, mis mu ema mulle saadab, on nii suur, et ma arvan, et Liina peab mingi riksha omale koti vedamiseks palkama... Anna andeks, sõber, aga ma ei saa ju sinna parata, kui ma enam Eestis ei ela. =D
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar