kolmapäev, 13. juuni 2007

Check on it

Üldises plaanis olen ma veel natuke elus. Liina on siin (hetkel küll Prantsusmaal, aga homme jälle tagasi) ja see kuradima töö on ka. Kuna ma tänu sellele ja salsatunnile nii surmväss olen, ei kirjuta hetkel pikemalt, aga nädalavahetusel sai päris palju pulli. =) Aga ma kirjutan sellest mingi hetk kiiiindlasti!
Muideks, Vassilissa, kas sa mind moijiiiitole ja margariitale viid, kui ma tulen?

1 kommentaar:

Anonüümne ütles ...

loomulikult viin.
kuna tuled?