laupäev, 23. juuni 2007

Noh,

rangelt võttes ei ole mul siia midagi väga kirjutada. =D Aga ma ei lase ennast sellest heidutada ning leelotan sellegipoolest.

Miks on nii, et lahku minnes kaob ära elementaarne viisakus? Stiilis muusika kuulamine ja muidu lällamine sel ajal kui teised magavad?

Minu eilsed plaanid muidueks lendasid vastu taevast sellega, et õpetaja lend jäi nii palju hiljaks, et kui nad 11.30 maandusid Gatwickis, siis lisaks liialt hilisele kellaajale oli neil ka pagas kadunud. Nii et... Aga selle eest suutsin ma omale tänaseks uued plaanid sebida. Või noh, üldistes joontes on ikka plaan minna Evely juurde, aga tõenäoliselt võtan ma sinna kaasa ühe inimese. Ma ei taha midagi ära sõnuda, nii et ma parem vaikin. =)

Muidu tunnen ma ennast halvasti. Mul on süümekad ja äärmiselt silmakirjalik tunne. Tahaks asju paremaks muuta ja ära siluda, aga see ei ole võimalik. Ja tean omast käest, mis on kultuurierinevus. Ühel päeval kirjutan teile siia sissekande teemal, mismoodi on inimestel erineda justnimelt tänu piirkonnale, kus nad üles kasvanud on.

Ahjaa, muideks, käisin eile ühte tuba vaatamas - meil töölt üks leedukas kolib kodumaale tagasi kuu aja pärast. Kenningtonis üürib tuba. Aknast avaned vaade Big Benile ja London Eyele, 65 naela nädalas. Ainuke asi on see, et see tuba on tikutoosi suurune. See on miniatuurne, nagu suur riidekapp. Leedukal ei ole seal hullu, ta on ise hästi väikest kasvu naine. Aga mina oma 183 cm-ga tunnen ennast seal kergelt klaustrofoobselt. Tuba ei ole madal, aga peale laua ja öökapi ei ole sealt suurt midagi, riidekappigi ei ole tuppa mahtunud. Nii et ma nüüd ei tea. Ja vannitoa lagi hallitas... Nii et jääb vist ära. Ja ega ma vist päriselt kesklinnas ikka elada ei tahaks...

Mul on rämedamat moodi pankrot, nii et ma oleks omadega ikka väga plindris, kui mul ei oleks Tikrit, kes mulle raha laenaks. =D Ma vihkan seda miinusesse elamist, aga... Et sellest välja tulla, peaks ma vähem pidutsema ja vähem mõttetutele asjadele (alkohol nt) raha kulutama. Kingad on mul vaja ikkagi osta, aga loodan need Eestist leida.

Vott nii. Tegin Eluga lepingu - kui mulle antakse teine kõhutantsutrenn juurde - level 2 (sest praegu tahavad mitmed neiud teist taset jätkata), siis ma (kui ma seda kuidagi endale võimaldada suudan) teen sügisel stuudios õpetajakoolituse ära. Et oskan siis koreografeerida ja tean õpetamismetoodikat jne. 820 naela on 10 nädalane kursus. Sest teise tunni juurde saades saaksin veidi rohkem raha ja ehk saaks seda kuidagi lubada. Ehkki minu tantsuline taust ei ole nii tugev. Peaksin hästi palju enne veel trenni tegema. Aga elu saaks siis ju suisa mõtte ja puha.

No vott siis. Ma katsun üle saada oma vastandlikest meeleoludest ja asja rahulikult võtta.

=) Dance halli trenni nüüd siis.


2 kommentaari:

tikker ütles ...

ja tikril endal on järgmiseks kuueks päevaks elamise raha 23 naela :D

aga õpetajakoolituse peaksid kindlasti ära tegema :P

Anonüümne ütles ...

Loodan, et su jaan möödus kenasti ja et kaasa võetud inimesel oli ka lõbus.;) Silmakirjalikkuse pärast ürita vähem muretseda, sest kui üks lugu on juba läbi, siis pole suurt põhjust enam... Hallitaevased, aga soojad tervitused Eestimaalt!:)