kolmapäev, 20. juuni 2007

Ohh jah

Olen päevade kaupa mõelnud, et akuraatsuse huvides tuleks siia kirjutada ka minu elu suur muutus... Kuidagi ei ole tahtnud... Ikkagi eraelu ja ikkagi internet jne. Ma siis nüüd katsun öelda, jah?

I'm on the market on again.

?

Ei, see ei kõla hästi.
Ütleme siis lihtsalt, et edasi kõnnin üksinda. Ei kõnni enam koos Kayga. Ja... Ma arvan, et ma ei taha sellest rohkem rääkida.


Positiivsema poole pealt - käisime eile Evelyga Angelis Türgi pubis, kus tegime kaks tundi vesipiipu ja jõime ära kolm pudelit veini. Hkhmm. Tore oli olla, pingelangus ja hea tuju paariks tunniks. Ajee!

Ja mul on nädalavahetuseks plaanid. Saate aru või? M i n u l on siin Londonis terveks nädalavahetuseks plaanid. Väu. Reedel tuleb kunstiõpetaja, kellega ma kavatsen pool ööd ringi töllata. Ja laubal teeme Evely juures jaanipäeva BBQ. =) Jeiii! Ja täna on salsa. Nii et... Pole halba ilma heata, eksole... Lihtsalt... Ah ***** küll...

Tead küll, et niimoodi on parem ja muudmoodi ei saa. Miks see siis ikka haiget teeb?

1 kommentaar:

Anonüümne ütles ...

Siiski, ma usun, et ju see pidi nii minema.
Ja iga asi on millekski hea... sest kes teab, mis ootab sind jrgmisel hetkel ees.

Ahh, tahtsin midagi siin-on-mu-õlg-nõjatu-stiilis kirjutada, aga vist ei kukkunud välja.

Eks me mojito juures arutame veel!