Ma võin suure ja tähnilise saladuskatte all öelda, et ma ütlen teile homme midagi eriti ägedat!!! =D Aga kuna Ave ei lubanud mul veel hõisata, siis ma täna veel ei hõiska. =P
Igatahes lähme Liinaga täna välja pubitama nii kauaks, kuni ta Stanstedi bussile ronib... Ostsin ettenägelikult pudeli RedBulli juba valmis ning Poola poest maasika ning mustika Fizzi ka. Tikker eile ütles, et sealt saab. Saigi. Iiiilgelt äge. =D
Eelmise nädalavahetuse kohta nii palju, et laupäevaõhtu sai veedetud kalli Liina ja vähem kalli, aga ägeda dance halli õpetaja Paradigmazega. Trennis üle hulga aja olla oli ikka niiiii hea, aga bljaaaaaad, ma olin surnud pärast seda. =D Dude ronis meiega õhta välja ka, nagu väga shikilt oli riides ja stiilne ja puha. Trennis näed inimesi ju ikka dressides. ;) Alustasime Angelis mingis pubis, mis sakkis ning seejärel siirdusime kuskile Liverpool Streeti kanti, millest ei mina ega Liina midagi ei teadnud. (Kõigele oli eelnenud muidugi Vana Tallinn, Coca Cola, ohter (on sihuke kääne olemas v?) meikimine, veel rohkem riietumine, kõva muusika ning niisama tshill meie juures) Pidu oli 'broken beat party'. Einohh, meesterahvaga, kes tantsida oskab, on ikka mõnus tantsuplatsil olla, aga broken beat mulle ei jätnud muud muljet kui see, et rohkem ma oma jalga sellele peole ei tõsta. =D Pärast võttis noormees veel kätte ja saatis meid kodu ukse ette. Vaadake, Londonis ei ole kellegi koju saatmine 20 mintsane ettevõtmine. Hetkest, mil oled otsustanud kedagi saatma hakata, võib sinu enda kojujõudmiseni minna aega 2-3 tundi. Nii et dzentelman, noh. Meie Liinaga olime rahul. =D
Esmabal trenni hiljaks ei jäänud, tegime hoopis minu töö ja trenni vahele jääva aja parajaks piknikuga Soho pargis. Kolmapäevast salsat asendas Ariel Kuubast, sest Judy (juhataja, eksole) oli ise hetkel Kuubal mingil salsafestil ning ootamatul kombel ei olnud see üldse nii äge, kui ma arvasin. Judy annab meile ikka sihukest vatti, et anna olla, see tegi asju nii lihtsalt, et me igavlesime. Kui kiiremat mussi küsisin, hakkas targutama teemal, et harjutama peab aeglase järgi jne. Blaaahh, mida iganes!!
Aga hetkel joon siis siiderit ja kohe suundun dushi alla. Ma ei ole 5 päeva pead pesnud (noh, naisterahvale ju pikk aeg) ja juuksed ei ole üldse eriti mustad. Värvimine tuleb kasuks. =D
IIIIIK, ma ootan homset päeva ja tänaõhtust tshilli! =D
Igatahes lähme Liinaga täna välja pubitama nii kauaks, kuni ta Stanstedi bussile ronib... Ostsin ettenägelikult pudeli RedBulli juba valmis ning Poola poest maasika ning mustika Fizzi ka. Tikker eile ütles, et sealt saab. Saigi. Iiiilgelt äge. =D
Eelmise nädalavahetuse kohta nii palju, et laupäevaõhtu sai veedetud kalli Liina ja vähem kalli, aga ägeda dance halli õpetaja Paradigmazega. Trennis üle hulga aja olla oli ikka niiiii hea, aga bljaaaaaad, ma olin surnud pärast seda. =D Dude ronis meiega õhta välja ka, nagu väga shikilt oli riides ja stiilne ja puha. Trennis näed inimesi ju ikka dressides. ;) Alustasime Angelis mingis pubis, mis sakkis ning seejärel siirdusime kuskile Liverpool Streeti kanti, millest ei mina ega Liina midagi ei teadnud. (Kõigele oli eelnenud muidugi Vana Tallinn, Coca Cola, ohter (on sihuke kääne olemas v?) meikimine, veel rohkem riietumine, kõva muusika ning niisama tshill meie juures) Pidu oli 'broken beat party'. Einohh, meesterahvaga, kes tantsida oskab, on ikka mõnus tantsuplatsil olla, aga broken beat mulle ei jätnud muud muljet kui see, et rohkem ma oma jalga sellele peole ei tõsta. =D Pärast võttis noormees veel kätte ja saatis meid kodu ukse ette. Vaadake, Londonis ei ole kellegi koju saatmine 20 mintsane ettevõtmine. Hetkest, mil oled otsustanud kedagi saatma hakata, võib sinu enda kojujõudmiseni minna aega 2-3 tundi. Nii et dzentelman, noh. Meie Liinaga olime rahul. =D
Esmabal trenni hiljaks ei jäänud, tegime hoopis minu töö ja trenni vahele jääva aja parajaks piknikuga Soho pargis. Kolmapäevast salsat asendas Ariel Kuubast, sest Judy (juhataja, eksole) oli ise hetkel Kuubal mingil salsafestil ning ootamatul kombel ei olnud see üldse nii äge, kui ma arvasin. Judy annab meile ikka sihukest vatti, et anna olla, see tegi asju nii lihtsalt, et me igavlesime. Kui kiiremat mussi küsisin, hakkas targutama teemal, et harjutama peab aeglase järgi jne. Blaaahh, mida iganes!!
Aga hetkel joon siis siiderit ja kohe suundun dushi alla. Ma ei ole 5 päeva pead pesnud (noh, naisterahvale ju pikk aeg) ja juuksed ei ole üldse eriti mustad. Värvimine tuleb kasuks. =D
IIIIIK, ma ootan homset päeva ja tänaõhtust tshilli! =D
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar