teisipäev, 5. juuni 2007

Hehehee

Oi ma tegin sulle, Saatus ja Elu Iroonia, ära! Tulin eile koju ning kokkasin omale riisi aedviljadega! =D
Ja peale seda sain sõna otseses mõttes joosta maratoni stuudio poole, sest Londoni teedeehitus otsustas aset võtta just siis, kui mul oli vaja kiirelt kohale jõuda. Nii siis alternatiivseid kohalejõudmismeetodeid kasutades jooksin ennast hingetuks, nii et 8 minutit hiljaks jäädes, jooksu pealt ja õpilaste ees vabandades riideid vahetades ning lõpuks klassi ette jõudes olin ma soojenduse alguseks higist tilkuv. =D Aga tund ise oli väga vahva. =) Pärast trenni sõitsin bussiga koju ja mõtlesin terve tee, et kuivõrd on ikka hing rahul pärast trenne... Et miks ma viimasel ajal laisaks olen muutunud... Või ei ole laiskus ka, nagu ikka, elu ja see ja teine ja üheteistkümnes tuleb alati vahele... Ma üritan ennast parandada. =)
Ja varsti tuleb Liina! =)

2 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Ma pole päälinnast veel seda Palsamit leidnud... Aga jätkan otsimist. Või on Pärnu ainus koht, kus seda kraami müüakse?:) Oi, Sind ootab suuuuuuur pakk:) Ema täitis vist kõik Su tellimused.;)

Anonüümne ütles ...

no eksole, kallis Smaragd, mõned inimesed tegelt ka loevad su blogi :D :D :D


terv, v