Ma olen absoluutsaelt ja t2iesti nedast v2ljas. T2iega. Sajaga. Niimoodi, et tunnen ennast nagu yks sitahunnik ja k2in m88da t2navat ja hingeldan raskelt, et mitte hysteeriliselty k6va h22lega nutma hakata. Saate aru. Ma s6idan homme varahommikul kella seitsmese lennuga Hispaaniasse. Mul ei ole shampooni, balsamit,. t88riideid, meigieemaldit, suveniire Daisyle, piletit Heathrowsse ega piletit Liinale. Seevastu mul ON tshekk Eesti rahas 16000 kroonile, mida ma ei saa v2lja v6tta kuskilt, sest:
-hommikul r66msalt cash converterisse jalutades 8eldi mulle, et mul on theki realiseerimiseks vaja aadressi t6estust. M6ni arve nt. Minu jutule. et mul ei ole arveid oma nimel laiutasid nad k2si.
-l2ksin tagasi koju ja otsisin v2lja uue korteri lepingu ja l2ksin sellega sinna tagasi.
-nad leidsid, et see ikkagi ei sobi neile, kuigi enne just ytlesid, et ka see ajaks asja 2ra.
-s6itsin Angelisse Kay juurde, sest mai osanud midagi teha.
-ta andis n6u. Hyva n6u. Paraku ei ole seda hyva n6u enam v6imalik realiseerida, sest k6ik kuradima kohad on kinni. Mul on selline ahastus, et lihtsalt anna otsad. Ma olen hommikust saati K6NDINUDja otsinud kohti, kus saaks tshekke rahaks teha, ma ei ole midagi rohkem s88nud kui hommikul enne kella 9-t yhe Tikri pitaleiva vehkisin sisse. Ma olen tydinud, tige ja kuigi Kay saatis just praegu smsi, et ma tema arve pealt siis raha veidi v2lja v6taks ja ostaks need vajalikud asjad 2ra, siis see ei tee mu tuju oluliselt paremaks. Selleks ajaks kui ma ykskord koju ja kuskile linna poole tagasi j6uan, on K6IK kohad kinni ja ma nagunii ei saa kuskilt midagi osta. TYRAMAIV6I!!! See ei ole aus ja te v6ite ennast k6ik siin Londonis p6lema panna!
Urr urr urr.
Muideks,. lisaks address proofile tahavad nad ka 60 naela teenustasu saada - et oleneb nagu summast, v6tavad protsenti. Ja tagasi tulles ja pangaarvet avades l2heb viis p2eva aega enne, kui ma selle raha k2tte saan. Mu elu on yks otsatu Murphy seadus.
Ja mul on asjad pakkimata, of koooooors.
Aga v2hemalt emale sain hommikul helistada. Hea seegi.
Ma kohe ei taha midagi enam kirjutada.
-hommikul r66msalt cash converterisse jalutades 8eldi mulle, et mul on theki realiseerimiseks vaja aadressi t6estust. M6ni arve nt. Minu jutule. et mul ei ole arveid oma nimel laiutasid nad k2si.
-l2ksin tagasi koju ja otsisin v2lja uue korteri lepingu ja l2ksin sellega sinna tagasi.
-nad leidsid, et see ikkagi ei sobi neile, kuigi enne just ytlesid, et ka see ajaks asja 2ra.
-s6itsin Angelisse Kay juurde, sest mai osanud midagi teha.
-ta andis n6u. Hyva n6u. Paraku ei ole seda hyva n6u enam v6imalik realiseerida, sest k6ik kuradima kohad on kinni. Mul on selline ahastus, et lihtsalt anna otsad. Ma olen hommikust saati K6NDINUDja otsinud kohti, kus saaks tshekke rahaks teha, ma ei ole midagi rohkem s88nud kui hommikul enne kella 9-t yhe Tikri pitaleiva vehkisin sisse. Ma olen tydinud, tige ja kuigi Kay saatis just praegu smsi, et ma tema arve pealt siis raha veidi v2lja v6taks ja ostaks need vajalikud asjad 2ra, siis see ei tee mu tuju oluliselt paremaks. Selleks ajaks kui ma ykskord koju ja kuskile linna poole tagasi j6uan, on K6IK kohad kinni ja ma nagunii ei saa kuskilt midagi osta. TYRAMAIV6I!!! See ei ole aus ja te v6ite ennast k6ik siin Londonis p6lema panna!
Urr urr urr.
Muideks,. lisaks address proofile tahavad nad ka 60 naela teenustasu saada - et oleneb nagu summast, v6tavad protsenti. Ja tagasi tulles ja pangaarvet avades l2heb viis p2eva aega enne, kui ma selle raha k2tte saan. Mu elu on yks otsatu Murphy seadus.
Ja mul on asjad pakkimata, of koooooors.
Aga v2hemalt emale sain hommikul helistada. Hea seegi.
Ma kohe ei taha midagi enam kirjutada.
1 kommentaar:
Kuidas Ipsaania päikese käes elu läheb?:)
Postita kommentaar