Tahtsin tänase postituse pealkirjaks 'Kiire' panna, aga mingi näpuka tõttu tuli 'Kiiew' ja kuna nii kõlas palju ägedamalt, siis jätsingi nii. =) Aga tänases postituses ei ole Kiieviga küll midagi pistmist. ;)
Sain täna kirja Kaidilt, kes kurtis, et blogi ma ei kirjuta ja et tekib tunne, et ma libisen ära. Noh, ma ütleks selle peale, et MINA ei kuule kellestki midagi, eksole ;) Aga sel teemal vingumise otsustasin ma ära lõpetada, nii et selle koha peal läheb mu suu lukku. Plaksti! Muidugi tore teada, et keegi ikka hoolib ja nii. Liina, muideks, ausõna, su sünnipäevakingitus on ikka veel mu kohvris kilekotis, blaaahh, mul on küll mark, et ma seda sulle siiamaani ära saatnud ei ole (sünnipäev oli kuu aega tagasi), pidevalt mõtlen, et peaks, aga ma ei tea, miks ma selleni ei jõua. =S Nii et mina olen ka paha ja südametu. =D Vabandust.
Viimased päevad on möödunud töötähe all. Eile sain 15 naela jotsi, aga selle eest sain nii jubedad toad kõik (sviidid, mis on esiteks megasuured ja teiseks inimesed alati lagastavad neid mõnuga), et ei suutnud ettenähtud ajaks ära lõpetada. Ahastus tuli mingi hetk nii peale, et olin ühes toas ja hakkasin nutma. No kas ei ole madal ja nigel tunne, kui tunned, et ei saa mingi näkase koristamisega hakkama? Fuihh. Aga 15 naela oli muidugi tore. =) Sain kohe kõneaega veel laadida 10 naela eest ja õhtusöögiks toitu osta. Jee!
Kortereid oleme vaatamas käinud. Enamasti nad millegipärast ei sobi. Just täna õhtul käisime Tottenham Hale'is üht vaatamas. Kolmetoaline, magamistoad on väiksed, aga elutuba on suur ja avar ja äge. Välisust ei olnud millegipärast ees... Kummaline.
Pärast läksime McDonaldsist läbi, sest mul oli nälg. Sõime oma väga näruseid Big Mac'ke kui korraga Kay näitab mulle kutti, kes kõndis ringi, ühe käega hoidis telefoni ja lobises ning teise käega hoidis mune. Ilma naljata, teine käsi oli täiesti püksis ja täiega punnitas strateegilise koha peal... Ma ei tea, ma naersin ja mõtlesin, et sihukesed asjad on ju ainult filmis võimalikud - kuidas mina seda siin näha saan? =P
Trennidega on nii, et vahepeal oli suur jama, sest üks piiga, kes tunnis absoluutselt hakkama ei saanud ja kellega ma rääkisin ja soovitasin paari algajate trenni järelejõudmiseks, kirjutas juhatajale kaebekirja, et ma olen absoluutselt ebaprofessionaalne, väga ebaviisakas, mitte julgustav, ei pea teda oma tunni jaoks sobilikuks, tõin teda tunnis teistest rohkem esile jne. Noh, professionaalne ma ei ole. Mitte kunagi ei kavatse ma enam kellelegi öelda, et võibolla peaksid sa lihtsama trenni võtma. Edaspidi kavatsen ma kõigile öelda, et nad on väga tublid vaatamata sellele, et nad on nagu vedrudega liigendatud kaootiliselt tuules kõikuvad puulusikad. Ma ei tea. Mul oli kaks päeva sellepärast tuju paha. Õnneks oli Liisu siis siin ja juhtis mu mõtted eemale. Lisaks sellele ei maksnud stuudijuhataja selle tõttu ja ka sellepärast, et tunnis ei ole 15 õpilast regulaarselt, mulle lubatud palka. No whatever. 96 naela sain. Nii palju ma tean, et edaspidi oma oma palgast tema puhul midagi maha arvutada ei lase, et 120 - 17.50 ei ole 96 naela, eksole. Nii et... No mida iganes.
Igatahes peaks uut tööd vaatama. Ja minu Hispaaniareisi ajaks pean asendusõpetaja leidma. Oma ainukesele variandile helistasin täna ja ta ütles ära. Bljatt. Panen gumtreesse kuulutuse.
Teate, ma tahan Jaanipäevaks koju tulla, aga ma ei tea, kas ma saan... Ja siis et Jane võiks mulle jälle helistada ;)
Mu emal on ülehomme sünnipäev, ostsin talle täna kaardi, maksis 3.50. Hkhmm, aga jube ilus on. =)
Oohh, homme tahaks kinno minna. Nägin 'Sunshine'i poole pealt ja see on puhas pask, ausõna. Ma garanteerin teile, et te ei näe seal midagi, mida te ei ole varem näinud ja isegi minul kui kõige reaalainetekaugema inimesena tekkisid füüsikaalased vastuväited nii mõnelegi stseenile.
Aga kell on üle kesköö, nii et head und! =)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar