teisipäev, 17. aprill 2007

.

Väsinud, väsinud, väsinud. Vaevu-vaevu püsivad silmad lahti. Täna olin 7ndat päeva järjest tööl. Kolm veel, et siis ÜKS vaba päev saada. Tramaivõi.
Täna kohtusin ühe neiuga, kes tuleb mu kahte tantsutundi asendama. Brasiillanna, kauakaua tantsinud, mingi 10 a õpetanud ja nii. Noh, mitte päris minu maitse, aga hästi sõbralik ja muidu tore. Nii et ma ei virise.
Aga hambaid pesema nüüd.
Ańdke andeks sõbrad, et ma teile nii sisuvaeseid ja igavaid sissekandeid postitan, aga midagi erilist pole juhtunud... Issakene! Kuidas ma ära unustasin?! Me ju valisime korteri välja ja reedel lähme lepingut tegema. =) Stoke Newingtonis, siinsamas ümbernurga, ühetoaline, suure avatud köögiga, Ilgelt armas. =) 800 naela kuus. Lihtsalt võrdluse mõtted.
Ja tööl hakkab ka oma seltskond välja kujunema - indialanna Amita, jamaikalanna Sharon, hispaanlane Chris. Ja kõik filipiinipoisid pluss ühe jamaikalase olen ka kenasti ümber sõrme keeranud, irw. Täiesti tahtmatult, kusjuures. Ja Amita abikaasaga olen ka juba mitmeid kordi rääkinud ja niisama tore on. Midagi head ju selle töökoha juures ikka olema ka.
Vott.
Aga head und siis, ütles ilus tüdruk, lülitas arvuti välja ning suundus hambaid pesema.

1 kommentaar:

Anonüümne ütles ...

Katsu puhata...
Ja uue korteri uudis on 5+!!;)
Pai.