J2lle yks algus. Kolimine uude kohta nimelt. Ja teadmisega, et see j22b ajutiseks. Ma siin just l6petasin oma hommikukohvi (enne mida n2gin ma t2iesti kreisisid unen2gusid teemal, kuidas mu ema hyppab paarisajameetri k6rguselt kaljult alla vette nii sukeldumise m6ttes ja k6ik tegevus toimub mingis salarannas, kus tehakse igast mystilisi ettev6tmisi ja metsikud loomad on igal pool. Iseenesest oli t2itsa lahe, aga esiteks ei julge mu ema niisamagi vette hypata ja teiseks seal unen2os pidi ta just sealt 22re pealt alla kukkuma ja keegi pidi appi tulema, et ta tagasi kalju peale hiivata.) ja hakkan nyyd riidesse panema. Siis on vaja poodi minna, et osta tavaari teemal mopid-lapid-kummikindad, sest ma l2hen kohe uut korterit koristama. Kay on t88l ja kui ta sealt tagasi j6uab, siis hakkame kolima. Nii et minu pyha ylesanne on minna ja see 2ra koristada. =) See on 6nneks sihuke v2iksemat laadi koht, nii et minu ettekujutuses ei tohiks selle koristamine eriti aega v6tta. =)
.
Minu kuri kavatsus eile koju j22da saigi teoks. Ma j2tsin neile voicemeili teate, et mul on palavik ja ilgelt halb enesetunne ja et ma ei tule homme. Eile nad siis helistasid ja uurisid, et kuidas ma ennast tunnen ja kas ma ei saaks ikka laup2eval t88le minna. H2hh! Mul on jumalast seravnjoo, et Londonis on maraton ja et hotell on rahvast t2is ja et neil on t88k2si vaja. Looga, et ei l2inud. Aga ma olen kindel, et kui ma oleks reedel t88le l2inud, siis nad oleksid tahtnud, et ma ikka laup2eval ka tulen. Sain muideks nyyd siis lepingu ka sealt. Pyha myristus! See on nii paganama pikk! Mitte ainult leping, vaid igasugu registreerimised igasugu ametitega. Fuckin hell! Olen nende ankeetide t2itmist hoolega kogu aeg edasi lykanud.
.
Inimesed, ma s6idan pyhap2val Hispaaniasse!! Wheeeeeeheeeeee!!! Mai jaksa 2ra oodata... Meri, kindlasti saab ujuda juba selles superlainetega superm6nusas vees superm6nusa p2ikse all.... Ja jahi peal saab kindlasti j2lle superh2sti syya... Ja kajutis saab kindlasti j2lle superpalav olema esimene 88... Ja superm6nusat Eesti siidrit saab ryybata. Ilgelt tore. T88d saab ka looma moodi teha. Aga sellele ma veel ei m6tle. =D
Sellega seoses, et peaks omale paar riidehilpu sinna t88tegemiseks soetama... Ma m6tlen, et ma l6ikan oma mustadel dressipykstel s22red maha, sest nad t6mbasid pesus nagunii kokku ja on sihukese pooletoobise pikkusega. =)
.
Ja lugedes Muraka blogi, kus ta v6ttis vastu otsuse, et ta l2heb varsti koju... Ma tahan ka koju, inimesed. Jaanip2vaks ideaalis, aga ma t6esti ei tea, kas ma ka saan. Eriti kui arvestada seda, et ma just kysisin juba palgata puhkust... No whatever, vaatab seda asja.
.
Puud on akna taga rohelised ja uuel korteril on aed, mida me kasutada tohime. =)
4 kommentaari:
oi ja seal aias saab jooma hakata :D
Hei, nii kas oled juba soojal maal või lähed sel pühapäeval (29.04)?
Tore et elamise leidsite :)
Ma sain aru, et Sa juba sõitsid ära, aga Tikri blog reedab, et Sa täitsa Londonis.
Kuna Sa sõnumile ja kirjale ei vasta, siis küsin siin: kas oled saanud bussipiletid ära osta?? Ui, ma loodan, et jaa, vähemalt enne Hispaaniasse minekut... Palun!
Kalli-pai.:) Ja tahaks juba te uut elamist näha!!
Tallinnas on väike sõda lahti. Ärge's ehmatage, kui uudistest kuulete/näete.
Postita kommentaar