laupäev, 5. veebruar 2011

Esimene vaba päev

Esimene vaba päev selle kuu neljast hakkab õhtusse jõudma. Nagu arvata võis, polegi midagi eriti teinud. Hommikul käisin veits poodides ning ostsin omale sussid ja muud sodi ning söögitegemise asemel sõin hoopis türklaste shish-kana salatiga. Siis olen veel kudunud ning üle hulga aja suuremas koguses Simpsoneid ära vaadanud. Homme siis hooldekodusse 12h vahetusse ning esmaspäevast reedeni jälle haiglas. 

Haiglas on muidu vahva. No nii vahva, kui selline asi olla saab. Ainuke asi, mida on tõeliselt raske taluda, on abitus. See, kui keegi valudes oigab ja täitsa sogane on ning valuvaigistid ei aita. Nägin üht pea seitsmekümnest meesterahvast valju häälega n u t m a s ning mitte ükski valuvaigisti ei aidanud, isegi morfiin mitte. Sellisel juhul ei oska endaga mitte midagi peale hakata. 

Aga kolm nädalat on juba möödas, täitsa lõpp. Alles ma läksin esimesele päevale ning nüüd algab juba neljas nädal... 

Tänasesse õhtusse tuleb veel kitlite triikimine mahutada, aga üldse ei viitsi.... Täiskasvanud tudengi igav elu. :D 

Kommentaare ei ole: