Mul oli tükk aega sisetunne, et selleks suveks saan ma oma aiamaalapi kätte. Ning just praegu saingi kõne, et ma olen nimekirjas esimene ning järgmisel laupäeval lähen oma maatükki kaema! :) Rõõm, rõõm, puhas rõõm. :)
Tõesti rõõm, selline helerohesinikollane ja õitsev rõõm! :) Nii et peagi saad laupäevahommikuti raadiost põllumeeste/-neidude saadet juba teravama kõrvaga kuulata. ;) (kui see ikka veel jookseb... ja kui sa üldse kunagi vikerit netis kuulad...)
2 kommentaari:
Oi, kui lahe!
Tõesti rõõm, selline helerohesinikollane ja õitsev rõõm! :) Nii et peagi saad laupäevahommikuti raadiost põllumeeste/-neidude saadet juba teravama kõrvaga kuulata. ;) (kui see ikka veel jookseb... ja kui sa üldse kunagi vikerit netis kuulad...)
Postita kommentaar