laupäev, 19. veebruar 2011

Juhhei!

Mul oli tükk aega sisetunne, et selleks suveks saan ma oma aiamaalapi kätte. Ning just praegu saingi kõne, et ma olen nimekirjas esimene ning järgmisel laupäeval lähen oma maatükki kaema! :) Rõõm, rõõm, puhas rõõm. :)

2 kommentaari:

Sinitihane ütles ...

Oi, kui lahe!

Läänesandid ütles ...

Tõesti rõõm, selline helerohesinikollane ja õitsev rõõm! :) Nii et peagi saad laupäevahommikuti raadiost põllumeeste/-neidude saadet juba teravama kõrvaga kuulata. ;) (kui see ikka veel jookseb... ja kui sa üldse kunagi vikerit netis kuulad...)