Eelmise pyhap2eva hommikul 6nnestus mul mingil imemoel omale Trooja hobuse laadne viirus hankida. Nimi ei tule enam meelde, kusjuures, aga v2ga kole oli. Yhtegi programmi avada ei saanud ja mingid veateated ainult vilkusid ekraanil kogu aeg. Siinkohal suur t2nu Erkinile, kes minu muret tykk aega kuulas ja nagu alati, n6u ja j6uga abiks oli: ning Intsule, kelle eriti kannatliku meelega me sellest kuidagi ka jagu saime. Tundub, et k6ik on korras, v2lja arvatud messenger. Ja see ajab mind halliks. :D Nii ma siis installin ja uninstallin seda, aga k6ige pullim on see, et isegi installi l6ppedes ei suuda messengeri kuskilt arvutist yles leida. Erkini abiga ka ei suutnud. Ja installifaili uuesti k2ivitades ytleb, et mul on need proged juba olemas... Oh jah, restart ka ei aidanud. Raske on ikka blond olla. :D Mis seal ikka, proovime siis veel...
T2nase p2eva raamatusoovituseks on Virgo ja Ljudmilla Mihkelsoo "Toome oma tervise tagasi - praktiline teejuht (ise)tervendajale". See raamat on nagu yberhea. Igast ained ja haigused ja keemiavabad raviv6tted. Yhe aine kohta on kirjutatud terve l6ik, kui palju seda mingi asja raviks vaja oleks, mis oleks tavakogusena hea, mis juhtub, kui liiga palju tarbida. K6iksugu haiguste kohta (noh, v2hist juuste v2lja langemiseni) on t2pselt kirjas, mis ained soodustavad paranemist, mis ainete defitsiit kehas v6ib olla... See raamat on imehea ka siis, kui sul ei ole yldse mingeid terviseprobleeme. Seal on lihtsalt nii palju n6u ja praktilisi n2iteid. :) Superhea raamat, soovitan k6igile. Mina sain selle eelmisel suvel Apollost, praegu on hind 202.- tavakliendile ja Apollokundele 189.-. L2hemalt saab uurida siit. See t6esti tasub 2ra. :)
2 kommentaari:
Väga hea raamat ... kogemusest tean. Kuigi pole ammu seda enam sirvinud. Sa alles nüüd hakkasid tutvuma Iris? :)
Ei hakanud, see k2ib hooti. Ja ma pole varem lihtsalt viitsinud sellest blogida. :P
Postita kommentaar