Vaatasin just Tihase blogist tema kudumisteemalisi sissekandeid. Teie v6ite ka vaadata: SIIT. Ja sealt on kohe n2ha, et k2sit88huvilisi teisigi. :P Mul kohe oli piinlik oma labaseid tekke ja salle siia avalikkusele vaatamiseks riputada. :D Aga kyll ma ka yhel heal p2eval 6pin ja arenen. :)
Muidu on nii, et msni j2tkuvalt ei saa. L2bi ussim*nni 6nnestus see l6ppeks uuesti installida, aga nyyd annab kogu aeg sama veateadet, mille lahendamise seletus google'is minusugusele itipuupeale yle m6istuse k2ib. Nii ma siis olen ilma msnita. Eriti ei tunne puudust, kusjuures.
T88l lahkus siit ilmast yks minu lemmik resident. Ma ei ole otseselt kurb, ma lihtsalt tunnen, et see oli tema jaoks kergendus. Ta kartis surma, ta r22kis mulle mitu korda, et ta ei taha surra. Kui ma kysisin, et mis p6hjustel ta surma nii kardab, vastas ta, et ta tahab oma perega aega veeta, et ta ei ole saanud piisavalt aega oma perega veeta. Ta oli 88, nelja lapse ema, kes teda kordam88da hooldekodus ka vaatamas k2isid. Kummaline. Paljud vanurid tahavad surra ja r22givad seda meile pidevalt, temal oli just vastupidi. Aga ta j2i v2ga v2etiks v2ga lyhikese aja jooksul, vajas j2rjest enam ja enam abi, ei suutnud korralikult ise liikuda ja nii. See oleks talle palju raskem olnud, kui ta oleks voodihaigeks j22nud. Olgugi, et ta kartis minna, see minek oli tegelikult kergem variant.
Igap2evasemate uudiste juurde naastes l6ikasin ma juuksed 2ra. Kuni 6lgadeni (no mingi 10-15cm maha, minu silmam66du j2rgi). Nyyd enam v2rvitud osa ei ole, ongi ainult oma loomulikud juuksed. :) K6ik kusjuures kiidavad uut l6ikust, et ma pidin nii nunnu v2lja n2gema, hehee. Noh, loomulikult, enne ma kandsin neid ju kogu aeg kinni, sest mulle ei meeldinud see, et nad kahev2rvilised olid. Aga nii siis ongi, et umbes poolteist aastat v6ttis see v2ljakasvatamine aega. Mu juuksed kasvavad suht aeglaselt, vaat. Aga endale meeldib. :)
Ja siis k2isin vahepeal Marisega teatris "Nunnad hoos" vaatamas. Teater oli sihuke 6udukas, et vaene Maris pidi mul enamv2hem k2tt hoidma, sest esimest korda elus tekkis mul klaustrofoobia ja k6rgusekartus korraga. Mitte IIAL enam ei istu ma mitte yheski teatris teisel r6dul, ka siis, kui need piletid tasuta saadud on. Tykk oli aga super. Nagu nii super, et ma unustasin 2ra, et mul on 22rmiselt halb olla. Ja kokkuv6ttes l2ks halbolemine kah yle. Sest tykk oli nii vahva. :)
T2na hommikul sain ma hea k6ne. Telefon heliseb, mina vastan:
Halloo!
Vaikus.
Halloo?
Mis sa teed nalja v6i?!?
Mhh?
Aa no okei, ma helistan sulle siis hiljem tagasi.
Eee, okei...
:D Hiljem tuli muidugi v2lja, et valele numbrile helistas. :P
Aia apdeidist nii palju, et maasikad vohavad, till on yles tulnud, nurmenukk 6itseb veel, lehtsalat kasvab. Ma ei m2leta, kas ma kylvasin saialilli v6i rukkililli teise satsi ajal ( sest esimene sai ikka liiga vara mulda, sealt ei tulnud midagi yles), aga igatahes mingid rohelised taimekesed kasvavad hoolega kyll. :) Kysimus on aga selles, millal tomatid 6ue istutada? Nad tegelikult ei ole veel piisavalt suured (noh, minu ema ytles, et taimed peaks ikke kuskil 20cm kandis olema), aga no kuulge, mai keskpaik juba ju... Aga samas on v2ljas nii kylm, et ma k2in talvejakiga ja nutan kindaid taga...
Noh, igatahes, ma siis teen neljast vanast asjast kokku yhte uut. Kui valmis saab, panen pildi yles. :)
3 kommentaari:
kasuta meebo veebilehte http://www.meebo.com - logi seal oma msn-i kasutajaga sisse ja ja pole oma arvutisse installida vajag:)
Aga Sinitihasel oli nüüd piinlik, et ta tegelikult sada aastat ise enam ei ole kudunud, sest ta keelab endale kudumist kuni ülikool lõpetatud ja loodab, et see on piisav motivatsioon.
http://www.amsn-project.net/index.php Proovi aMSN
Postita kommentaar