reede, 21. mai 2010

Tegelikult...

...on mul juba uneaeg, aga no olgu. 

T2na k2isin pargis sulgpalli m2ngimas. :D Pidin m2ngima Yuyuga, aga tema suutis ilgelt k2hku endale mingid pargis m2ngivad lapsed asenduseks sebida ning nii ma siis m2ngisingi hoopis noormees Senegali ja veidi vanema noormees Inglismaaga. P2rast olin l2bi nagu L2ti raha, ma ytlen... K2si v2rises ja muskel juba praegu valutab. Homme olen ilmselt vasakuk2eline. :D 

Ja siis ma maalisin. Insipiratsiooniks j2lle Eesti folk. Rahvariideid guugeldades ei tule just v2ga palju ilusaid suuri pilte, seega ongi minu enda tehtud pildid laulupeo ringk2igust minu suurimaks infoallikaks. Naljakas. Mitte, et ma suudaks pintsliga neid mustreid j2rele maalida, eks, aga nii tegumoe ja inspiratsiooni m6ttes. 

Oh, jah, pikk n2dalavahetus t88tegemist on ees. Aga oma meeleheaks ostsin ma omale Primarkist 5 uut r2tikut. :P Kaks saunalina ja 3 k2ter2tikut. Noh, vanad hakkavad l2bi minema v6i ei ole enam eriti esinduslikud. Muideks, n2iteks Marks and Spencer'i kodukal on nende r2tikud kohutavalt halva reitinguga - et ajavad karva(?) ja annavad v2rvi ning mida iganes. Aga hinnaklass on umbes 2-3 korda kallim kui Primarkis... No v6ta n2pust, eks. Ning siis olen ma hoolega koristanud. Sorteerisin, kuulasin l2bi igavese hunnikuid vanu CD-sid, t6mbasin neid iTunes'i, viskasin k6lbmatuid minema. Ilge aja v6ttis. Aga nyyd on hea ja korras ning selge ylevaade, mida vaja on.

Ja viimane kysimus on k2rudega emmedele. Mille kuradi p2rast te nii torssis olete, kui k2ruga ringi k2ite? Aus6na, see ei ole minu syy, et vankriga ebamugav liigelda on. Aus6na, mina ei ole teid palunud minna m88da peat2navat kolistama. Aus6na, ma saan aru, et on ebamugav, aga aus6na, ma EI saa aru, miks on vaja n2gusid teha, otsa s6ita, toriseda, mingi hullu attitude'ga olla ning eeldada, et rahvas vajub kahte lehte nagu meri Moosese ees, kui sina tuled. Ja aus6na, EI ole viisakas mulle otsa s6ita, hispaania keeles litsiks s6imata ja siis n2rviliselt mossitades edasi kihutada. Mina ei ole palunud sul seda ebamugavat last endale teha. Eeldate, et k6ik peaks teiega arvestama? 6ige, muidugi peame. Aga teie peate teistega ka.

Kommentaare ei ole: