neljapäev, 22. oktoober 2009

Walking in the rain

Kuna ma eile nii kosmiliselt vara vaba päeva kohta ärkasin, otsustasin juhust kasutada ja vihmasajule vaatamata Seedri juurde matkata. Kummikud viskasin seljakotti, vihmakeebi ka. AInus asi, mida pärast kahetsesin oli see, et oleks pidanud läätsed silma panema või kojamehed prillidele ostma. Jah, vihma s a d a s. Aga ma ei lasknud sellest ennast kõigutada.

Ja ootasin rongi..

Rongist maha astudes vaatas mulle selline vaatepilt esimesest peenrast vastu:

Ma aguses mõtlesin, et mis ma selles vihmas ikka pilte teen - päriselus on ilus ja elav udune, pildi peal elutu hall... Aga ma arvan, et pildistamisel on minu jaoks teraapiline mõju - jah, ma tean, et ma ei oska eriti pilti teha, aga oluline on vist see, et see juhib mõtted mujale. :P


Ja siin läks must mööda tädi viie sülekoeraga, kellest üks ei julgenud must mööda minna.



Kohalikud kastanid









Ja mets on arrrrmastust täis...

Aga nüüd hommikust sööma ja siis matemaatikaeksamiks õppima. Pindalad ja ümbermõõdud, vaadake ette!

2 kommentaari:

Unknown ütles ...

Tere! Ma loen su blogi tihedalt ja mulle meeldib! Ja mulle meeldivad su pildid ka..keegi ei ole ytleja, millised need 6iged ja head pildid on..peaasi,et on! edu!

Anonüümne ütles ...

Ilusad pildid ... ilus loodus, ilus. Loodan, et eksam läks ilusti. Kallid,mynt