laupäev, 3. oktoober 2009

Mhmhh

Ahhoi!

Eile siis läksin lõpuks arsti juurde. Ikka oma kätega. Sest ikka ja aina hullemaks see läks. Nahk narmendas ja oli katki ja ära ei paranenud, mis tahes ma sinna peale siis ei mätsinud. Arst vaatas rahulikult, uuris ja katsus ja oli kindel, et tegu ei ole allergiaga. Et see on hoopis nõrk ekseemivariant ja et vesi toob selle esile. Kuna ma väitsin talle käsi südamel, et ma ei ole kemikaale kasutanud. Kirjutas mulle välja kaks kreemi - tugeva steroidikreemi haavade parandamiseks ja mingi jõhkralt suure 500ml pumppudeli kaitsekreemi, mida ma pean peale iga käte pesemist kasutama, et see siis kaitseks. Noh, võibolla on tal õigus, ehkki mulle isiklikult tundub küll imelik, et veest villid tekivad. No vaatame, kui midagi vähemalt seda pragunevat nahka parandab, on ju ka tore. Ikka parem kui mitte kedagi. :) Ahjaa, ja sellega seoses magasin nagu Tšäko-poiss, valge kindaga. :) Et steroidikreem ilusti käe peal püsiks, pidin puuvillase kinda ööseks kätte tõmbama. Keset ööd tõmbasin ära, kusjuures, sest üks sõrm hakkas nii meeletult sügelema, et ma ei saanud enam magada.

Eile sai siis pisi-Ellen ja Tikker ka ära nähtud. Ellen on jätkuvalt nummi ja Tikriga on jätkuvalt mõnus juttu ajada. :) Ja söö-palju-jaksad pitsat vohmida oli kah tore.

Sõiduõpetaja on üsna 'hooletuks' viimasel ajal kätte läinud. Lõpetab tunde varem, jääb hiljaks ja ikka lõpetab õigel ajal jne. Arvestades summasid, mida ma talle plekkinud olen, ajas see mind üsna närvi. Eile jäi ta tund aega hiljaks ja tegime aint ühe tunni. Aga isegi selle tunni sees läksime kuskile putkasse talle krõpse ostma. Nii ma siis mainisin seda nädal nädala järel Jamaikale, kuniks Jamaika mulle täna hommikul helistas ja ütles, et ta oli sõiduõpetajale helistanud. Irw. Olevat muidugi väitnud, et ta on alati õigeagselt kohal ja et kui ta jääb hiljaks, siis lõpetab ka hiljem (ma vannun, et seda ei ole mitte ühtegi korda juhtunud). Noh, ma usun, et nüüd lähitulevikus teeb ta mõned tunnid kindlasti õigeaegselt.

Aga nüüd siis tööle! Õnnistatud metroo on jälle remondis, nii et saab kaua ja ebamugavate ümberistumistega jälle sõita.

PS. Koolirindelt nii palju, et neljapäeval esitasin kaks tööd, teisipäevaks on järgmine, millest ma tubli lapse kombel juba natuke teinud ka olen. Juhhei!

Tänase hommiku lugu:



Kommentaare ei ole: