teisipäev, 20. oktoober 2009

Veelkord koolist

Tõe huvides olgu mainitud, et ma siiski jõudsin valmis. Mis kvaliteediga, eks seda näeb hindest. Pidin 3.30 kodust lahkuma, ja täpselt 3.30 sain töö valmis ja hakkasin printima. Kodust sain välja 15 mintsa plaanitust hiljem, aga üllatuslikul kombel jõudsin kooli 10 mintsa enne loengu algust. Müstika.

Neljapäeval siis järgmine mate eksam. Või õigemini kaks eksamit ühe hooga - kujundid ja mõõdustikud. Võehh. Igast silindrid ja gallonid ja ebastandardsed ristkülikud. Mul läks suisa natuke aega, enne kui aru sain, mis on area, perimeter, volume ja circumference... Mõni oleks kindlasti valemi järgi aru saanud. :D

Järgmine nädal on vaheaeg, peale seda tuleb esitada kohe 2 tööd. Mõlemad päris suured. Tänane oli näiteks 29 lehekülge. Noh, lõpp paistab, katsume selle keele vesti pealt üles korjata ja hambad ristis edasi punnitada.

Kommentaare ei ole: