Või siis Vietnam või London või kusiganes keegi parasjagu pesitseb. Kell on 6.25 hommikul. Ma olen juba mõnda aega ärkvel olnud. Nimelt saatis mu lahke emake mulle smsi enne kella kuut ja pärast seda ei saanud mina enam sõba silmale, pingutagu ma palju tahes...
Aga hommikuga seoses tuli mulle meelde see, kuidas meil Pärnus ammuaega tagasi praegusese elukohta kolides üks huvitav naaber oli. Meil on nimelt maja juures ühe viiekordse maja ots, nii et nendest otsapealsestest akendest näeb meie hoovi. Selle maja viiendal korrusel elas mingi parmupaarike, vanaätid mõlemad, aga mingi läbu käis kogu aeg. Ja siis ühel hommikul, kui keegi meist õue peale söandas minna, hõikas too vanamutt lahkesti oma viienda korruse aknast:" Teretulemast koduõuele!"
No mai tea, minu meelest ikka päris naljakas. :D
Aga jah, magada ei saanud ka sellepärast enam, et kohe hakkas mõte kooliasju surkima. Vabad päevad ei sobi mulle - ma ei saa magada korralikult. Eile ei saanud magama jääda (äärmiselt ebatavaline minu puhul), sest pea oli mõtteid nii täis ja täna hommikul ei saa uuesti magama jääda, sest pea on jälle mõtteid täis. :D Ma lihtsalt ei taha seda tunnet uuesti üle elada, mis eile, kui arvasin, et ei jõua õigeks ajaks valmis ja et üleüldse töökvaliteet kannatas. Näiteks pidi töö esitama kaustas, aga kuna mina selle nii hilja lõpetasin, pidin oma 29 lehekülge pluss abimaterjalid ühte kiletaskusse toppima. :D Sest ilmselgelt ei olnud mul enam aega kausta ostma minna. See nägi suhtrõve välja. Noh jah, mis seals ikka. Lähen kiikan siis nüüd sinna veebilehele, kus koolitööd üleval ripuvad.
Aga hommikuga seoses tuli mulle meelde see, kuidas meil Pärnus ammuaega tagasi praegusese elukohta kolides üks huvitav naaber oli. Meil on nimelt maja juures ühe viiekordse maja ots, nii et nendest otsapealsestest akendest näeb meie hoovi. Selle maja viiendal korrusel elas mingi parmupaarike, vanaätid mõlemad, aga mingi läbu käis kogu aeg. Ja siis ühel hommikul, kui keegi meist õue peale söandas minna, hõikas too vanamutt lahkesti oma viienda korruse aknast:" Teretulemast koduõuele!"
No mai tea, minu meelest ikka päris naljakas. :D
Aga jah, magada ei saanud ka sellepärast enam, et kohe hakkas mõte kooliasju surkima. Vabad päevad ei sobi mulle - ma ei saa magada korralikult. Eile ei saanud magama jääda (äärmiselt ebatavaline minu puhul), sest pea oli mõtteid nii täis ja täna hommikul ei saa uuesti magama jääda, sest pea on jälle mõtteid täis. :D Ma lihtsalt ei taha seda tunnet uuesti üle elada, mis eile, kui arvasin, et ei jõua õigeks ajaks valmis ja et üleüldse töökvaliteet kannatas. Näiteks pidi töö esitama kaustas, aga kuna mina selle nii hilja lõpetasin, pidin oma 29 lehekülge pluss abimaterjalid ühte kiletaskusse toppima. :D Sest ilmselgelt ei olnud mul enam aega kausta ostma minna. See nägi suhtrõve välja. Noh jah, mis seals ikka. Lähen kiikan siis nüüd sinna veebilehele, kus koolitööd üleval ripuvad.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar