Noh, alustagem näiteks sellest, et reedel käisin juuksuris. Lihtsalt lõikust värskendamas, sest enne värvi väljakasvamist pole mõtet mingeid 'kevadisi' soengumuutusi läbi teha. Seekord pääsesin 25 naelaga versus eelmise korra sada naela. Sama salong, teine juuksur. Rahul.
Jamaika on hetkel traumapunktis. Eile kuttidega vutti tagudes väänas/murdis/jumalteabmis oma pahkluu. Otse loomulikult keeldus eile arsti juurde minemast ja täna hommikul oli ilmselt seda valusam sinna komberdada (jah, peaks ikkagi oma naispoolt kuulama, eks, kes soovitab k o h e arsti juurde minna :P). Nüüd siis ootan, mil mulle 'kohtuotsusest' teatatakse.
Majanduskriis on sealmaal, kus töö juures nõutakse sama raha eest oluliselt rohkem tööd. Ja midagi öelda ka ei saa.
Ema tuleb septembri alguses mulle külla. :)
Ilmad on muidu ilusad, roosid õitsevad aias, till vohab, sibul on imelik ja väetike, samas isegi porgandid tulid üles. Hetkel tööle muidu.
Jamaika on hetkel traumapunktis. Eile kuttidega vutti tagudes väänas/murdis/jumalteabmis oma pahkluu. Otse loomulikult keeldus eile arsti juurde minemast ja täna hommikul oli ilmselt seda valusam sinna komberdada (jah, peaks ikkagi oma naispoolt kuulama, eks, kes soovitab k o h e arsti juurde minna :P). Nüüd siis ootan, mil mulle 'kohtuotsusest' teatatakse.
Majanduskriis on sealmaal, kus töö juures nõutakse sama raha eest oluliselt rohkem tööd. Ja midagi öelda ka ei saa.
Ema tuleb septembri alguses mulle külla. :)
Ilmad on muidu ilusad, roosid õitsevad aias, till vohab, sibul on imelik ja väetike, samas isegi porgandid tulid üles. Hetkel tööle muidu.
1 kommentaar:
Täitsa oma aia piiga! Äge ;)
Postita kommentaar