Näh, ausõna. Tulen mina töölt, peavalu, väsimus, uni, ettevalmistamata trenn, sassis köök ja jooksvad kraanid vannitoas ja mõtlesin, et tuleks halaks niimoodi südamest kohe. Vinguks, r*isk, mõnuga. Ja siis loen Tikri blogi ja igasugune vingumise isu kaab ära. :) Sest kui ta räägib sussidega õue kakerdamisest ja aias möllamisest, siis ma mõtlen ise ka, kuidas ma ikka vahel ärkan nelja ringis öösel ja kuulan ööbikulaulu, ja kuidas ma igal hommikul hommikumantliväel õues tiiru ära käin ning oma tillikesi kaen ja roose nuusutan ja kuidas linnukesed muudkui siristavad nendes puudes, mis aias kasvavad, ja need kassid, kes pidevalt üle naabri kuurikatuse kõnnivad nagu multifilmis... Ja siis mul läheb tuju helgeks ja ei tahagi enam vinguda. :D
1 kommentaar:
palun südamest vabandust :D
see kook, muide, ma tegin seda just täna veel. seisab pliidil ja lõhnab ja ootab erkini kojutulekut. ja rabarberi järel käisin sussidega ;)
Postita kommentaar