pühapäev, 10. mai 2009

T*rahiinlased

Õhh! Minu kannatus nende hiinlastest sisserändajate suhtes on katkemas. Sellest hetkest alates, kui see uus ilus naine sisse kolis, on maja mingit lärmi täis. Jooksevad üles-alla üksteise tubadesse ja uksed on valla ja noh, nad ei räägi just madalal basshäälel, eks, mis kuhugi vaipa ja seintesse ära kaoks. Just praegu ka näiteks, Jini toa uks on pärani lahti, Skype valjuhääldi peal, ja ise räägib/röögib vastu. Kui ta kaua edasi lärmab, lähen tõmban ma ta toa ukse lihtsalt kinni. Kuigi mulle see võileivavargast albaanlane ei meeldi, tean ma, et ta oli öö otsa tööl ja mingit meeletut lärmi lüüa kl 9.30 pühapäeva hommikul....
Ja terve vann on musti juuksekarvu täis! ÕHHHH!!!! Iga kord, kui keegi uus sisse kolib, tekib esimese asjana see probleem, et keegi ei keera vannitoakraane kinni, sest nad käivad natuke raskelt. Point on selles, et kui vesi isegi tilgub, teeb see hullult valju solinat... Mina näiteks magada ei saa, kui kraan tilgub. Ja nüüd see uus plika käib dušši all ja kõik vanniseinad on musti karvu täis. Nagu väki, pühamüristus, inimesed, mis teil ometi viga on?!?
Raisk.

Ilusat pühapäeva teilegi!

1 kommentaar:

kazo ütles ...
Autor on selle kommentaari eemaldanud.