Eile hommikul sain kirja inkassofirmalt, mis väitis, et ma võlgnen Thames Water Ltd-le (kohalik veefirma) 107 naela. Neile helistades sain teada, et see on mu vanalt aadressilt ja 2st aprillist kuni 6nda septembrini minu nimel. Kes selle minu nimele pani, pole aimugi, ilmselt üks vanadest majakaaslastest, salaja... Ja nüüd ma siis helistan läbi firmasid ja inimesi, et teada saada, mis värk on. Ära maksma pean ma selle nagunii. Sest muidu läheb minu nimi nö musta nimekirja, kus ma ei saa enam asju järelmaksuga osta jms.
Loo moraal on selles, et ma oleks pidanud veekompaniile kohe helistama, kui ma välja kolisin jne. Tore. Just täpselt sihukesi õppetunde ongi vaja, mis su kontot tühjendavad. Sest ilmselgelt on mul raha ju ülearu.
Loo moraal on selles, et ma oleks pidanud veekompaniile kohe helistama, kui ma välja kolisin jne. Tore. Just täpselt sihukesi õppetunde ongi vaja, mis su kontot tühjendavad. Sest ilmselgelt on mul raha ju ülearu.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar