reede, 30. jaanuar 2009

Hmm

Täna oli jubehuvitav peale kolme vaba päeva tööle minna. Esiteks - esimene telefonikõne, mis ma tegin (hotellis käib kogu suhtlus ju telefonide teel) ja kus ma ühe lihtsa väikse küsimuse küsisin, sai palgaks kaheminutilise hüsteerilise karjumise. Kui ma siis tunnikese hiljem ühele neiule ütlesin, et puuduolevad asjad varsti tuuakse, siis sain ma vastuseks üheminutilise hüsteerilise karjumise. Sel puhul sain kohevarsti vabanduse ka. Veel hiljem tuli välja, et juhataja on mind järgmisel neljapäeval õhtupoole tööle pannud ja teadupärast on mul kool neljapäeviti ju... Kui ma ei oleks kolm päeva juberahulikult närve puhanud, oleks ma ka ilmselt päeva lõpuks hüsteeriliselt karjuma hakanud, muig.

Kommentaare ei ole: