Neiu sinises on meie tore adminnineiu Lõuna-Aafrikast. Minu maitse järgi üks ilusamatest kleitidest. Muahaha, missest, et see minu matsakaks maakaks teeb. :DSiin oma tiimi poolatari ja Malaisast pärit bronnijaga.

Ja jällegi minu oma tiim, Ghana-Filipiinid-Ghana. :)

Kokkuvõttes oli nii, et oli minust paremini riietatud naisi ja kehvemini, nii et silma torkasin ma ehk ainult värvi tõttu, mitte lihtsuse. Õhtusöök oli suht nigel, vein seevastu vägagi hõrk, lõputu auhinnajagamine lõppes kell 10, mil me siis oma laudkonnaga varvast lasime, sest kõigil oli ju tööpäev ees ootamas. Erinevalt mõnedest teistest laudkondadest...
Üleeile oli ka esimene koolipäev. :) Peaaegu oleksin hilinenud, aga ikka jõudsin üle noatera. Noh, ütleme nii, et järgmiseks nädalaks anti 7 asja teha. :D Et nüüdsest alates saab ikka kiire olema. Vaba aeg kulub kõik õppimisele.
Olen hetkel kah jubeväsinud, sest neli varast vahetust järjest pluss kool pluss trenn võrdub vähe magamist ja üldse mitte mahalaadimist. Homme hiline vahetus ja nädalavahetus vaba, siis saan järelejäänud kaks kodutööd ära teha.
Aga nüüd me käime Jamaikaga samas koolis ja teisipäeviti lõpetame ühel ajal :P Nii oligi, et minu esimene päev lõppes varem ja ülejäänud aja istusin hoopis Jamaika tunnis. :) Kõige nummim.
Igatahes, varsti pikemalt!
2 kommentaari:
igati nummi olid ju. nigu pisike roosa kakuke:D
Ai kurya! Me likes zis 1st photo verri much! Neiu sinises on nagu Oscari-galal, neiu roosas aga nii läikiv ja iiiilus :)
Postita kommentaar