neljapäev, 29. jaanuar 2009

Bürokraatiaga võideldes...

... olen edasi jõudnud nii palju, et vana omanikuga asju ajades sebis ta mulle maja haldavalt agentuurilt kirja, et ma ei ole seal eriti elanud, pluss et minu arvele on pandud ka kuu aega uute üüriliste veearvet ja et see tuleb maha võtta; et vanad üürnikud elasid seal veel sees ka jms. Ühesõnaga, et seda summat peaks nagu saama tunduvalt vähendada. Nüüd tuleb siis Thames Water'ile selline 'ilus' ja osav kiri kirjutada. Ohk. Milleks mul siis Jamaika on? Muig. Kahepeale saame ehk hakkama.

Üldises plaanis ei ole liiga palju vaba aega hea. Ma olen oma vabad päevad veetnud peamiselt mossitades ja mitte midagi tehes. Võibolla ongi nii hea, aga tööl olles on vähemalt põhjust mossitada. :D
Varsti kooli. :)

Kommentaare ei ole: