reede, 10. detsember 2010

Paari sõnaga

Enne, kui uuesti hullumajaks lahti läheb, räägiks paari sõnaga möödunud nädalast ka. 

Ühesõnaga, suure kooliskäimise ja rohke töörügamise vahepeale tuli Liisu külla. :) Paraku pidi ta enamuse ajast ennast ise lõbustama, sest minul oli pidevalt vaja kuskil mujal olla. Õnneks ta eriti ei pahandanud. :P Nädalavahetuse aga vahetasin omal vabaks ning see kulus puhta peolkäimise peale ära. Pralle oli päris vahva, kahes klubis käisime (sest üks pandi kell 3 kinni ja ega meie seltskonnal polnud tahtmist nii vara veel koju minna) ja magama läksime hommikul 6.30. Kinos käisime ka kaks korda, soovitan soojalt filmi nimega "Miral", midagi PÖFFilaadset ma pakuks, kuigi siin oli tavakinos. Treiler siin: 

Shopata sai ka muidu. Ja naeruhüsteeriasse sattudes majakaaslased ära ehmatada. Kohe nii ära ehmatada, et üritati vägisi tuppa trügida ning stripp-pokkerit mängima hakata. Mille peale meil muidugi veel naljakam oli....

Aga jah, kirjutamise isu ei ole ikka veel tagasi. Nädalavahetuse olen tööl, järgmine nädal 3 koolipäeva, siis Kaidi külla ning siis nädalaks Eestisse. :) Verivorsti sööma muidugi. 

Naljakas on muideks see, et pool mu kohvrit on teiste inimeste nänni täis. Ma ei tea, kuhu ma oma asjad panen. Tegin eile proovipakkimist ja oma asjad ei mahtunud kuskile ära. Või tuleb siis teiste asjad maha jätta. :P 

Igatahes, magama sättima.

3 kommentaari:

Sinitihane ütles ...

Tegelikult pole üldse palju asju vaja! Ma käisin viimati ainult ühe normaalsuuruses seljakotiga Eestis ära, sest ümberistumisel oli riskantselt vähe aega ja siis ma ei hakanud äraantava pagasiga jahmerdama.
Ja kui ma siis Eestis olin ja õde külastasin, jäi see seljakott tema juurde kui ise edasi vanemate juurde sõitsin, sest õde pidi päev hiljem autoga järele tulema ja mulle ka mu koti st. asjad tooma. Aga siis jäi õde haigeks ja ma olin nädal aega vanemate juures ilma oma asjadeta ja täitsa hästi sain hakkama, nii et lõppkokkuvõttes selgus, et jube hea ja mõnus on väheste asjadega reisida!

Smaragd ütles ...

Jaa, ma olen sinuga täiesti nõus, aga vaata mul on hunnikuga asju vaja kitsamaks/lühemaks/parajamaks teha ning esiteks oskab mul ema õmmelda ja teiseks on õmblejad Eestis odavamad (kui on miskit, millega ema jukerdama ei viitsi hakata). Ning paluks kõigele lisaks meeles pidada, et jõulud on, mis tähendab paratamatult mõne ekstra asja tekkimist pagasisse. ;)

Sinitihane ütles ...

Tõde ta on!
Ja pealegi on ju talv ja talvevarustus võtab kotis rohkem ruumi. Ma käisin toona mais ja siis ei pidanud ju mingeid kampsikuid kaasa vedama. Jõulukingidest rääkimata.
Edukat pakkimist!