Kodumaa väisamine seekord siis jälle selja taga. Oli tore, oli lumine, oli külm. Peamiselt külm. Õues siis, toas kamina ees oli vägagi soe. Turistitunne oli ka - nõnnapalju lund tundus kohe ebaloomulik, olgugi, et ilus. :)
Lund igatahes jagus. Sain kah rookida, kuigi paari tunni pärast sellest enam jälgegi polnud.
Aga muidu nägi Pärnu kesklinn välja kui muinasjutumaa :)
Läbi lume sahiseva sumpasin Tikrile külla, toimetasin ökosaadetise kohale ning kaesin pisikest Karli.
Siinkohal ei saa kiitlemata jätta: minu idee, ema teostus. Värvid on muidu hästi erksad, lambivalguses jäid sihukesed tuhmid.
Ning viimased pildid pühendusega Sinitihasele, kelle kaudu tema õde minu emale sallimustri saatis, mille peale ema kohe 3 salli kudus. :) Telefoniga jäi pilt udune...
Kõik sama mustriga, ihhihiii... Igatahes aitäh!
Aga nüüdseks juba 2 päeva töölgi käidud, täna hingetõmbepaus, siis veel 2 päeva tööl, siis 2 vaba ning siis läheb kool lahti. Varsti on kohe üks koolitöö vaja esitada ning selle tegemine alles ootab... Ning vähem kui kolme nädala pärast lähen haiglasse praktikale. Oi-oi, nii põnev. :)
5 kommentaari:
Mühakliku vanamehena ei oska sellest näputööst midagi arvata, kuid see diivanitekk koos padjaga jäid küll silma - ilusad lihtsalt.
diivanikate on ulilahe!
Uh, mul oli see postitus kuidagi kahe silma vahele jäänud. Alles nüüd kui mu õde sulle seda heegeldustööd kiitis, avastasin selle postituse.
Heegeldustöö on tõesti lummav!
Ja sallid väga ilusad!
Aitäh pilte jagamast!
*kui mu õde mulle kiitis
Aitüma heade sõnade eest :)
Ja Sinitihane - aitäh mustreid jagamast. :)
Postita kommentaar