pühapäev, 19. detsember 2010

Jõulud versus pööripäev

Leidsin ühe kohutavalt hea blogisissekande, mis tegelikult kirjandusliku taseme poolest oleks justkui mingist asjalikust kirjandusväljaandest pärit (no ma ei ole enam Eesti ajakirjade/lehtedega kursis, eks). Tahtsin selle siia kopeerida, et kõik lugeda saaksid, aga kuna peale mõningast ringituhlamist mitte mingit kontakteerumisvõimalust ei leidnud (isegi kommentaare ei saanud jätta), et luba küsida, panen siia lihtsalt lingi. Jõuludest traditsionalisti pilgu läbi. Räägib seal talvisest pööripäevast, maailmarahvastest ning jõulude jaburusest. On näha, et inimene on tõepoolest teinud taustauuringut, mitte ei lahmi niisama. Ehk siis tõsiselt hea lugemine, soovitan. 

PS. Hetkel on ilm sajuvaba, pöidlad pihku, et see nii ka jääks.

Kommentaare ei ole: