Ehk siis see nädalavahetus on mul maikuu keskpaigast saati esimene töövaba nädalalõpp :)
Tähendab, midagi erilist see iseenesest ei tähenda - eile poes käies olid kaubamajas sellised massid, et mul vajus suu ammuli. Aga see oli õnneks vaid koridoris - poed olid suhtokeid. Ostsingi tööle kahed mustad viigipüksid (no vanad oli juba jumalast õhtal) ning säärised. Tähendab, minu meelest on säärised mingid spagetilaadsed riidest/lõngast torud, mis põlvest kõrgemale ei käi - et noh, hoiaks nagu jalad soojas või nii. Tantsijatel neid tihti vaja. Mina aga ostsin omale sellised mustad paksud sukapüksilaadsed tegelased, millel jalalaba puudub. Leggings siis, aga sõnaraamat tõlgib säärised... Ma pakuks rohkem retuusid. :D Mitte, et ma eriline retuusiinimene oleks, aga meil on see siin nii ülipopp mood ning ma mõtlesin, et nendega oleks hea trenni anda, ei pea pidevalt seelikuäärt või püksisäärt kergitama. :) Eks elu näitab, kas ma neid kunagi ka kannan.
Tööst rääkides heliseski telefon töökohanumbriga. Tean küll, miks helistatakse - tule tööle. Ei vastanud.
Eile pidas naabripoiss oma sünnipäeva, pidas ühesõnaga grillikat. Isegi mina istusin nendega väljas pea kaks tundi. Sõin kõhu täis ning ajasin veits juttu, juhhei. Majakaaslastele on see juba selge ja vana teema, et ma ei tarvita ning hoopis teetassiga väljas läbuliblikate vahel istusin, samas mõndadele külalistele tundus see veider. Ja üle hulga aja, üle pikkade aastate tundsin ma seda kiusu, mis mind kunagi minu hipiajastul tagant kihutas. Vot olengi teistmoodi AND SO WHAT?!? Istusin uhkelt oma teetassiga. Mingit ütlemist ei olnud ega midagi, ärge saage valesti aru, aga lihtsalt üldises plaanis. Naabripoisi külalised olid kõik sellised hardcore inglise eided, kelle jaoks nädalavahetus tähendab silmituks joomist, eelistatavalt mälukasse, ning peaparandamist. Üks tshikk näiteks rääkis, et ta ei jaksa septembrit ära oodata, sest siis tal on kaks nädalat puhkust ning siis ta saab iga päev end kooma juua.
Been there, done that, got the T-shirt.
Ülaltoodu ja paari tuleva vaba nädalavahetusega seoses sai mõeldud, et äkki peaks isegi mina end välja vedama. Noh, klubisse ja nii. Ja siis sai muidugi meenutatud, millal ma viimati väljas käisin - teate, sellest on pea aasta möödas! Minu mäletamist mööda oli viimane pralle siis, kui Zara veel rase ei olnud, ehk siis enne eelmise aasta novembrit. Naljakas. Tähendab, plaane on olnud küll välja minemiseks, aga alati on need kuidagi ära vajunud. Ja nii ma olengi lihtsalt mõelnud, et ju siis ei ole praegu aeg väljas käia. Teate ju küll, kui märgid on vastukäivad, siis ilmselt on see kuskiltpoolt mingi vihje, eks. Ja ausõna, ma ei ole õnnetu. Imelik on lihtsalt mõelda. Mina, kes ma alati kuskil olin või midagi tegin, pole aasta otsa klubis käinud. Täiesti müstiline. Mahakandmisele. :D Endal olekski justkui poogen, aga teiste jaoks on see arusaamatu. A krt, oma suud kinni hoida ma ka ei oska.
Täna on talunike turg. Plaanin minna. :) Osad asjad on eelmisestki korrast alles, aga just värsket kraami, nagu puuvilju ja nii, tahaks ikka sealt.
Nagu näete, ei ole siin midagi asjalikku. Eks ma sellepärast ei viitsigi kirjutada, et pole eriti midagi, millest kirjutada.
Muideks, üleeile töö juures serveerisin õhtusöögi juurde teed. Andsin siis meie vägivaldsele inglise prouale ka tassikese, milest tema siis lonksu võttis ning seejärel sinna sõrmipidi sisse ronis ja käsi pesema hakkas. Noh, ikka parem, kui see, et ta selle kellelegi vastu vahtimist läigatab. Olen minagi klaasi apelsinimahla sülle saanud. :P
2 kommentaari:
Mul Sulle palve. Ehk kirjeldaksid, kuidas see talunike turg välja näeb? Ning samuti see toidukorvi tellimine. Äkki on viimase kohta midagi ka internetis, millele viidata saaksid.
Mahekasti tellimisest on Tikker hästi pikalt ja laialt selle aasta alguses kirjutanud. Ja tema eeskujul tellisin ma samalt firmalt www.riverford.co.uk. Tore firma on! Ise kommenteerisin nende kasti sisu siin: http://smaragd-smaragd.blogspot.com/2010/06/mahekasti-kommentaariks.html
Turg... Turg nagu turg ikka. Suht väike küll. Ütleme mingi 20-25 letti püsti. Sealt saab osta siis ehetest ning aafrika valmistoidust kuni kohalike aedubadeni välja. Need toimuvad igas Londoni otsas erinevatel päevadel. Parimat infot saab siit: http://www.cityandcountryfarmersmarkets.com/. Seal siis kirjas, kus ja millal mingid turud toimuvad.
Postita kommentaar