pühapäev, 22. august 2010

Paras nutukas

Vaatasin just filmi The Notebook. Täpselt nagu DVD ümbrisel kirjas on, ongi tegu südantlõhestava ning pisaratesse uppuma panema looga. Aga ilus on see lugu. Mulle soovitati seda just sellepärast, et ma dementsete inimestega töötan.

Lugu on sellest, kuidas üks vanahärra loeb iga päev ühele vanadaamile ühte keerulist armastuslugu, ilusat ja põnevat, kirglikku ja valusat. Vanadaam on dementne, ta ei mõista rohkem kui paariks momendiks, et tegu on nende endi armastuslooga ning read on ta ise oma käega kirjutanud... 


1 kommentaar:

A ütles ...

see on üks parimaid filme, mida ma viimase paari aasta jooksul näinud olen.