Ehk siis eile ei viitsinud üleüldse mitte midagi teha. Vahtisin niisama, olesklesin terve päeva voodis. Heegeldasin padjakatet, harjutasin palmikute kudumist ning vahtisin Simpsoneid. Päeva suurimaks liigutuseks sai peatänavale hiinaka järgi minemine...
Ning kusjuures täna, kus ma kõikide eelduste kohaselt peaks olema juba välja puhanud, läks asi põhimõtteliselt sama rada. :P Olin teel talunike turule, aga juba oma peatänavale jõudes (umbes veerand teest) väsisin ära ning läksin hoopis Sainsbury's'sse. :P Liigutamise mõttes käisin kaubamajas ka tiiru ära ning ostsin omale need käised. Noh, teate küll, nagu ilma kehaosata jakk pikkade käistega ja naturaalvalge. Nii kena, meel hea.
Koju tulles tegin oma lemmikut ahjuvormi. Mahekaalikas oli vahepeal küll kahjuks hallitama läinud nii seest kui väljast, aga seeest oli mul suvikõrvitsat. Niisiis tükeldasin viimase ära ja laotasin ahjupannile, mäkerdasin majoneesiga kokku; viskasin oma nelja väikse kartuli kuubikud+sibula+oad pannile, praadisin kergelt läbi ning läksid kõrvitsale otsa. Pealmisteks kihtideks said külmutatud aedherned, kollane paprika ning riivitud cheddar juust. Pooleks tunniks ahju ja nämmi, ausõna. :)
Ja nüüd tshillin niisama. :) Järgmiseks nädalaks on üks vahva plaan, aga sellest enne ei räägi, kui alles tagantjärele, muidu sõnan äkki ära.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar