Ma ostsin omale need Muhu mustriga kollased rahvustennised Maarjamaalt, eks, ja praegu ajas Jamaika need omale varba otsa (või õigemini pigistas varbad poolkronksu number väiksemas jalanõus) ja läks onu sünnipäevale.
Et nagu... misasja? :P
Et nagu... misasja? :P
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar