Smaragdide tants ehk elu suurlinna ääremail
esmaspäev, 15. juuni 2009
Suure Ööbiku Naasmine
Juhhei! Mu ööbik on naasnud! Kirsipuu kadudes kadus ka ööbik, aga täna hommikul kuulsin jälle akna taga ta imeilusat laulu! Oi kui hea meel mul on. :)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar
Uuem postitus
Vanem postitus
Avaleht
Tellimine:
Postituse kommentaarid (Atom)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar