esmaspäev, 15. juuni 2009

Suure Ööbiku Naasmine

Juhhei! Mu ööbik on naasnud! Kirsipuu kadudes kadus ka ööbik, aga täna hommikul kuulsin jälle akna taga ta imeilusat laulu! Oi kui hea meel mul on. :)

Kommentaare ei ole: