laupäev, 13. juuni 2009

Häbiväärne

Hmm. Ma kerisin veidi oma blogilehte allapoole ja nägin, et ma olen siimasel ajal ainult vingunud. Otsatult ja lõpmatult vingunud. Tegelikult ei ole maailm üldse ju nii must, aga nagu Tikker alati ütleb - blogis on hea ennast välja elada ja paha tuju korral on hea blogis näägutada, samas kui hea tuju korral lihtsalt tshillid kuskil ja noh, naudid head tuju.
Streik on selleks korraks möödas ja elu läheb edasi. Mul on kaks vaba päeva olnud (noh, täna on teine) ja ilmad on suhtokeid olnud, eile lõpetasin oma osa grupitööst ära ja saatsin edasi kellelegi, kes need jupid kokku paneb. Ja kuigi üks neiu grupist minu kannatuse tõsiselt proovile paneb ja ma pean tõsiselt alla suruma soovi talle pasunasse anda (sest ta on lihtsalt ülemõistuse ebaviisakas ja bitchy), on edasine grupitöö saatus hetkel teistes kätes. Nii et mina ei pea taga rohkem rääkima.

Ja see eksam, milleks ma õppisin nii hoolega - pingutus oli vaeva väärt. Õppejõud ütles tööd tagasi andes 'Marvellous work' ja esilehele oli kirjutatud 'Fantastic answers'. Noh, kas saab olla paremat preemiat? Rind kohe paisus uhkusest, kui üks läbi kukkus, paar tükki ei ilmunud eksamile ja mõnede tulemus oli nii kehva, et peavad eksami uuesti tegema... Et näed, mina nägin vaeva ja sain oma tulemuse. Tee tööd, siis tuleb ka armastus :D

Üleüldse olen ma viimasel ajal ses suhtes ennast täis, irw. Mul on uhke tunne, et ma olen pool aastat saanud hakkama täiskohaga töö, trenniandmisega, poole kohaga koolis käimise ja maksimum tulemustega tööde tegemisega, autokooli esialgu teooria õppimisega ja nüüd sõidutundidega. Inimvõimetel ei ole piire. :D Ehkki enamuse ajast on mul küll tunne olnud, et ma olen need piirid mitmekordselt ületanud... See on raske aeg olnud, väga raske. Selle kõige juures on mul veel ju suhe ka, mis on tegelikult enamuse ajast suureks toeks ja rõõmuallikaks olnud.
Sellist kokkuvõtlikku juttu teen sellepärast, et kahe nädala pärast lähme suvevaheajale... Ma ei suuda seda uskuda, ausõna.

1 kommentaar:

Anonüümne ütles ...

Hei:)
Liina ja KC siin. Oleme siin päikese all kokku saanud Kadri ja Taneli juures Helsingis. Kadri palus öelda, et praeb kala ja keedab kartuleid (seda ta tõepoolest teeb). Nii et kui kuskilt miskit fišit tunned, siis tead, kust see tuleb. :P Varsti lähme siinsete karussellide peale sööki välja raputama. Muidu aga sai täna tehtud üks edutu lõpuriiete otsimise tiir. Päike on siin.
Ja see on äge-äge-äge, et Su tööd on nii tublid! No ega Sa polegi ju mingi pooletoobine kunagi olnud - mis on hingega tegemist väärt, saab nii ka tehtud, kas pole?

Cheers!