kolmapäev, 11. märts 2009

Tsiteerides Vaskat...

... kes oma blogiputka selleks korraks jälle kinni pani, sest ega keegi ju nagunii seda ei lugenud ja apsaluutselt kedagi ei huvita enivei, kuidas tal läheb...
Ühesõnaga, teda siis tsiteerides: ma olen nii väsinud, et see ei lähe vist kunagi enam üle.
Nii et järjekordne sissekanne teemal, et ma olen nii väsinud. Ja kohe lähen tantsutrenni.
Tegelikult läheb see väsimus ära küll, umbes teise vaba päeva hommikuks ilmselt. Kui homme just ei selgu, et järgmine kodutöö tuleb neljapäeval esitada. Siis on ikaldus. :D

Uus naabrikutt on mingi Austria musavend, mis muidu on ilgelt äge ja cool, aga mitte siis, kui ta sinu kõrvaltoas elab ja kitarri harjutab või nädalavahetuseti mingi jorsiga tümmi keevitab. Uhh.

Igatahes, RedBull hakkas vist mõjuma. Mul on tunne, et ma ei jäägi enam püstiasendis magama, ajee.

2 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

loomulikult ei lugenud :D never :)

aga pea vastu, beibi!

Lembekas ütles ...

Sa ei kujuta ette, kuidas ma kadestan inimesi, kellel on VABAD PÄEVAD ja võimalus (vähemalt teoreetiline) veeta need magades. Kui see välja arvata, on elu lill nagu ikka.