esmaspäev, 16. märts 2009

Põrgusse need sinised esmaspäevad!

Mis võiks olla veel parem, kui hommikul ärgates tõmmad selga oma punase hommikumantli, kakerdad alla kööki ja avad ukse. Avad ukse aeda, kus on kevadine lõhn ja päiksepaiste ja ühtepidi kammitud rohi. Ja siis istud lävepaku peal nagu kass päikselaigus ja lihtsalt hingad värsekt õhku. Seda õhku, mis tuleb aiast. Ja siis teed veel piparmünditeed ja kuumi juustusaiu ja ikka muudkui istud sääl lävepaku pääl ja sööd ja naudid päikest.
Ja pärast tööd õhtul koju jõudes võtad ukse tagant värske piima ja kablutad jällegi kohe tagaaeda ja siis tunned jälle seda l õ h n a. Seda mulla ja lehtede ja rohu lõhna. Ja jood piima ja mõtled, et küll tehakse ikka häid asju siin maailmas. :)

Kommentaare ei ole: