Selline pisikene ainult, ei paneks eriti tähelegi...
Nimelt siis. Ärkame hommikul Jamaikaga üles ja enne arvutilaata sõidame tema sõpsi toidukohast läbi ja sööme hommikust. Teadupärast seal putkas otsest hommikusöögi ei serveerita, aga kuna tegelikult oli aeg nagunii lõunane, võtsime siis mina supi ja Jamaika riisi loomalihaga (oxtail - lehmajalg, kui otse patwast tõlkida). Minu supp oli kanasupp, mida ma olen mitmeid kordi söönud. Lükkan mina siis lusika sinna kõrgesse take away topsi (einoh, me istusime laua taga tegelikult, aga kuna me alati võtame kaasa, siis nad panid autmaatselt karpidesse) ja segan põhjas ja võtan siis esimese lusikatäie. See tähendab, et hakkan seda lusikat siis põhjast ülespoole tõstma, kui mulle vaatab vastu kõikide varvastega kanajalg.
Jah, k a n a j a l g.
Ilmselgelt pistsin ma röökima. Mitte küll täiesti kõrist, aga täiesti kuuldavalt. Pärast minutist draamat selle ümber, kui jälk see minu jaoks on ja kuivõrd tavaline see jamaikalaste toidulaual on, sõi Jamaika selle ise ära ja mina võdistasin õlgu ja naersin samal ajal. Sest see on nii sürr, kui sul sellisest oranžikast mitteläbipaistvast supist ilmub varbad ees üks kanajalg. Võehh! :D Ja muidugi oli selle juures veel selline ilge intsident, et kuna Jamaika selle õnnetu kanavarba tulisest supist võttis ja suhu pistis, siis ilmselgelt oli see liiga kuum, et kohe pintslisse pista ja mul õnnestus just sellel hetkel ta poole kiigata, kui ta istus laua taga, suu lahti ja varbad suust väljas. Ökaökaöka. Irw. :D
Vähe sellest, et need pagana jamaikalased kalapead söövad... Nojah, roheline vähemalt... Irw.
Nimelt siis. Ärkame hommikul Jamaikaga üles ja enne arvutilaata sõidame tema sõpsi toidukohast läbi ja sööme hommikust. Teadupärast seal putkas otsest hommikusöögi ei serveerita, aga kuna tegelikult oli aeg nagunii lõunane, võtsime siis mina supi ja Jamaika riisi loomalihaga (oxtail - lehmajalg, kui otse patwast tõlkida). Minu supp oli kanasupp, mida ma olen mitmeid kordi söönud. Lükkan mina siis lusika sinna kõrgesse take away topsi (einoh, me istusime laua taga tegelikult, aga kuna me alati võtame kaasa, siis nad panid autmaatselt karpidesse) ja segan põhjas ja võtan siis esimese lusikatäie. See tähendab, et hakkan seda lusikat siis põhjast ülespoole tõstma, kui mulle vaatab vastu kõikide varvastega kanajalg.
Jah, k a n a j a l g.
Ilmselgelt pistsin ma röökima. Mitte küll täiesti kõrist, aga täiesti kuuldavalt. Pärast minutist draamat selle ümber, kui jälk see minu jaoks on ja kuivõrd tavaline see jamaikalaste toidulaual on, sõi Jamaika selle ise ära ja mina võdistasin õlgu ja naersin samal ajal. Sest see on nii sürr, kui sul sellisest oranžikast mitteläbipaistvast supist ilmub varbad ees üks kanajalg. Võehh! :D Ja muidugi oli selle juures veel selline ilge intsident, et kuna Jamaika selle õnnetu kanavarba tulisest supist võttis ja suhu pistis, siis ilmselgelt oli see liiga kuum, et kohe pintslisse pista ja mul õnnestus just sellel hetkel ta poole kiigata, kui ta istus laua taga, suu lahti ja varbad suust väljas. Ökaökaöka. Irw. :D
Vähe sellest, et need pagana jamaikalased kalapead söövad... Nojah, roheline vähemalt... Irw.
1 kommentaar:
Iuuuuu iuuuuu iuuuuuuu! :D :D :D
Postita kommentaar