Mind on mingi kirjutamisbuum tabanud. Nagu näha, eks.
Mai ei tea, mul lihtsalt ei ole vist kellelegi konkreetselt siin kurta ja halada ja iseenda sees ei jaksa kõike hoida.
Mul on tunne, et ma lähen lõhki. Mul on emotsinaalselt nii halb olla. Kui Aleksi asi oleks lihtsalt kurb, siis see teine laks on see, mis ahistab. Ja ahistab nii hirmsasti, sest ma ei tea, mis saab ja sellisel ajal just nüüd ja.... Kuidas siis niimoodi ja miks ja...
Poes käimine oli kah nagu halb unenägu, lihtsalt nii halb on olla. Sellegipoolest printisin Aleksi pildi välja Jessopsis (2 pilti 70 penni, Snappy Snaps on kallim mu meelest), käisin juuskuris nimega Super Cuts meie kaubamajas siin, torisesin tõenäoliselt poolakast pipi kallal seal (sest lõikusehind sõltub sellest, kas nad kuivatavad su juuksed pärast ära või ei ja minu arvates oli see tõepoolest taking the piss). Igatahes, tegi mulle selle allergiatesti ära - nagu ma aru saan, siis siin riigis ilma allergiatestita juuksuris juukseid värvida ei saa... Pani mulle mingit möksi kõrva taha ja lubas õhtul maha pesta. Mul hakkas sügelema ja ennast unustades kratsisin selle vist poole tunni pärast toidupoe järjekorras seistes maha, irw.
Hinnaklass siis siin niisugune
juuste värvimine £37
lõikus shmapooni, balsami ja föönitamisega £19.95 (*rolling eyes*, no ausõna), kusjuures ainult lõikus oleks 11.95 ja pesemisega 16.95.
Juuksuritädid olid kõik valged, nii et lootust on, et nad on enne ikka eurooplase juukseid katsunud kah. Ja noh, distants (South Kensington on ikka jubekaugel) ja 23 naela hinnavahet värvimisel ja 6 naela lõikusel...
Samas ma nagu näletan, et pipi ütles, et kõik kokku läheks 67 naela.... Kas see juuksevärvimine oli siis 47 või? Tädi inglise keel oli jube nigel, nii et pagan teab, ja vaikselt rääkis pealekauba. Samas on nende visiitkaardi reklaamlause selline:
Kas asi on minus või peaks selle appointmenti asemel disappointment olema?
Ma tunnen, et ma olen kuidagi kuhugi ära kadunud ja ma ei tea, mida mu sisemine mina mulle ütleb, ma ei kuule teda.
Mai ei tea, mul lihtsalt ei ole vist kellelegi konkreetselt siin kurta ja halada ja iseenda sees ei jaksa kõike hoida.
Mul on tunne, et ma lähen lõhki. Mul on emotsinaalselt nii halb olla. Kui Aleksi asi oleks lihtsalt kurb, siis see teine laks on see, mis ahistab. Ja ahistab nii hirmsasti, sest ma ei tea, mis saab ja sellisel ajal just nüüd ja.... Kuidas siis niimoodi ja miks ja...
Poes käimine oli kah nagu halb unenägu, lihtsalt nii halb on olla. Sellegipoolest printisin Aleksi pildi välja Jessopsis (2 pilti 70 penni, Snappy Snaps on kallim mu meelest), käisin juuskuris nimega Super Cuts meie kaubamajas siin, torisesin tõenäoliselt poolakast pipi kallal seal (sest lõikusehind sõltub sellest, kas nad kuivatavad su juuksed pärast ära või ei ja minu arvates oli see tõepoolest taking the piss). Igatahes, tegi mulle selle allergiatesti ära - nagu ma aru saan, siis siin riigis ilma allergiatestita juuksuris juukseid värvida ei saa... Pani mulle mingit möksi kõrva taha ja lubas õhtul maha pesta. Mul hakkas sügelema ja ennast unustades kratsisin selle vist poole tunni pärast toidupoe järjekorras seistes maha, irw.
Hinnaklass siis siin niisugune
juuste värvimine £37
lõikus shmapooni, balsami ja föönitamisega £19.95 (*rolling eyes*, no ausõna), kusjuures ainult lõikus oleks 11.95 ja pesemisega 16.95.
Juuksuritädid olid kõik valged, nii et lootust on, et nad on enne ikka eurooplase juukseid katsunud kah. Ja noh, distants (South Kensington on ikka jubekaugel) ja 23 naela hinnavahet värvimisel ja 6 naela lõikusel...
Samas ma nagu näletan, et pipi ütles, et kõik kokku läheks 67 naela.... Kas see juuksevärvimine oli siis 47 või? Tädi inglise keel oli jube nigel, nii et pagan teab, ja vaikselt rääkis pealekauba. Samas on nende visiitkaardi reklaamlause selline:
Never expensive
Never an appointment
Never an appointment
Kas asi on minus või peaks selle appointmenti asemel disappointment olema?
Ma tunnen, et ma olen kuidagi kuhugi ära kadunud ja ma ei tea, mida mu sisemine mina mulle ütleb, ma ei kuule teda.
1 kommentaar:
Sa ei kuule oma sisehäält, sest ta on juba kaotanud lootuse, et teda kuulda võtad. Su sisemine mina tahab kogu hingest nutta, aga su teadlik mina ei luba seda.
Postita kommentaar