kolmapäev, 5. november 2008

Kuulduste järgi...

...olevat matus hästi rahulik ja hea olnud, et selline ilus hüvasti jätmine. Ja et kirst oli ikkagi lahti... Mul on nüüd kohati kahju, et ma ei läinud, samas oli see rohkem teadlik valik, kui asjaoludest (lennupiletid, töö, aeg, raha) sõltumine. Ja nüüd ma kahtlen oma otsuses. Jajah, tagantjärele tarkus... Aga samas teadsin ma juba algusest peale, et ma ei lähe. Lihtsalt oleks olnud tore ja toetav näha inimesi, kes minuga samamoodi tunnevad ja kes teavad, mida ma tunnen.
Täna kusjuures mõtlesin ma, et vanast ajast mäletan nagu mautsepilte... Kesse pagan pildistab matuseid? Jube kriipi. Ehkki praegu tahaks ise küll paari pilti näha, et kuidas ta seal kirstus siis oli ja, et... Oli ikka tema... Ehkki Evely kinnitas, et ikka oli.

Eile öösel sai läbi ussim***i see teine laks hetkeks likvideeritud, ehkki sellega tuleb tulevikus tegeleda sellegipoolest. Ma lihtsalt ei suutnud kõike korraga taluda ja... Vahel lihtsalt on asju liiga palju ja siis teedki otsuseid, mille puhul sa tead, et nagunii pead seda hiljem muutma. Aga et lihtsalt hetkeks pakub kergendust.

Oh Aleks, oh Aleks, see saab nii kummaline olema, kui jõulu ajal Eestisse tulen ja siis ei saagi Sinuga kokku...

Aga et jah, piletid jõuluks on ostetud juba mitmeid nädalaid tagasi - 21-27. Et siis üks pannkoogipidu Tallinnas, asukoht on otsustamisel, kokk ka, irw; Tikri Maasikat kaema, ehkki ma loodan, et nad viitsivad jõulu Pärnus veeta, hahaa, peaksin vähem ringi kondama. Aleksi haual ära käia ja kodus kuuse all ennast verivorstist isaseks süüa. Aga kinke palun sel aastal mitte oodata, sest selle aasta raha läheb... Ütleme nii, et heategevuslikuks otstarbeks. Ärge solvuga, aga vahel on tähtsamaid asju, kui uus pildiraam või kommikott. ;) Kui aeg lähemal, võin pikemalt seletada.

1 kommentaar:

Anonüümne ütles ...

Mul on kurb, kahju ... ja ma ei oska midagi öelda.

Eelmisest reedest alates, ei olnud ma su blogi lugenud, tegin seda täna.

Kallistan
mynt