Muidu.... Olen olnud kohutavalt vapper päev otsa. Aga kogu aeg on the edge... Sest kui kaks laksu korraga saad... Raske on. Ja ma kardan kusjuures seda, et kui ma ükskord nutma puhken, siis kaob mul ka jõud vastu pidada... Aga võibolla ka mitte, võibolla tuleb hoopis kergendus... Hetkel on mul rinnus üks jäine tükk, mis mu mõtete tulemusena pidevalt sulama tahab hakata... Ja kellele seda üleujutust vaja on...
Homme olen töölt vaba, teab siis, mis ma peale hakkan. Lähen vaatan ehk kohalikku juuksurisse, et mis hinnaklass neil on. Üks selline moekam salong kuskil South Kensingtonis (Läänes, meeldetuletuseks, et mina elan Põhjas), kus meie hotelli adminnineiud käivad, on hinnaklassilt.. No otsustage ise:
Värvimine £60.
Juukselõikus - värskendamine või otste lõikamine 25.90,
stiilimuutus 29.90.
Tean täpselt, sest helistasin neile täna... Samas ma tean, et nad oskavad eurooplase juustega ümber käia, sest ma ikka eurooplastest adminnineidudelt küsisin. ;)
Ärasaatmine on kolmapäeval, Audru kalmistul.Jah, nüüd Sa, kallis Aleks, jäädki niimoodi natuke varjust meid kõiki vaatama. Kallis oled, missest, et kaugele kolisid.
1 kommentaar:
Kallis Iiris. Tunnen sulle südamest kaasa ja imetlen su vaprust. Samas - usu mind - see kurbus oleks tervislik sul endast välja lasta. Olgu see ujutus nii suur kui tahes. Ära karda seda. Mõtle natuke, miks on pisarad meile antud? Välja nutmata pisarad muutuvad neerukivideks... Millal siis veel endale nutmist lubada kui sellises olukorras? Luba endale nutta nii palju ja nii kaua ja nii mitu korda, kui tahtmist ja võimalust on. On ülimalt ebatervislik jätta seda negatiivset energiat endasse kopitama. Parem saa teadlikuks, kui palju kurbust sa oled endasse kogunud, lein aitab sul vabaneda ka varem kogutust. Uuri, kui sügav hing sul on. See on tegelikult ilus ka.
Kallistusega,
Ene
Postita kommentaar