Tahaksin t2heldada uut suunda oma muusikavalikus. Ostsin nimelt oma roosade asjade kokkuostmise p2eval ka kolme tenori cd. Ja see on lihtsalt nii i l u s. Eriline n6rkus on mul hetkel 'O Sole Mio' vastu. Kananahk ja nii. Mulle on alati tundunud kummaline, et Kristi l2ks 6ppima klassikalist laulmist, aga nyyd ma m6istan seda. Selles lihtsalt on midagi. Ja pole mitte midagi paremat, kui hommikul 2rgata, keerata volyym 'eriti valju' peale ning k88gis rahulikult mune praadides ja salatit l6ikudes Vivaldi 'Aastaaegu' kuulata. Lihtsalt n i i i hea on.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar