...on murtud! =D Great success!
Igatahes. Kolistasin eile 6hta poole Kohaliku Liina juurde, valge vein ja hapukoor kotis, sest tal oli verivorsti =D 6gisime vorsti, olime r66msad, avastasime, et meil on peaaegu yhtemoodi nigel p2ev olnud (nutmist ja k6ike), naersime, et oleme ikka hullud luuserid ning kella 9 ajal t6mbasin Seven Sisters'i poole jeehat, et Jamaikaga kokku saada. Kokku me saime indeed, ning meie r2nnak k2is kergelt l2bi bensujaama ning Flava (see putka, kus jamaikap2rast toitu antasse) ning seej2rel v6tsime suuna Seedrile. Sest minusugune printsess peab ju ometigi saama, mis ta tahab ja mina tahtsin juhuslikult aastavahetusel Seedri juures olla. Nii me siis r2ndasime tykk aega ringi ja otsisime, kuni l6puks ka leidsime. Yllataval kombel olid v2ravad lahti ja isegi paar autot tympsuva myrtsu ja l2llavate noortega oli Forty Halli'i aeda pargitud. Jaa. Jooksin Seedri juurde ja kallistasin ja tore oli. Ja et p2rast istusin printsessile kohaselt pingil, millele Jamaika oli laotanud oma lumivalge G-Unit Company jope, et ma ennast 2ra ei m22riks, sest vihma tibutas ja puupingid parkides 8isel ajal teadagi ei soosi just puhtaksj22mist. Nii et igavesti tore oli ja minu halbade aastavahetuste needus on nyyd murtud.
.
2006/2007 suhteliselt igav, k2isime Trafalgar Square'il
2005/2006 nutsin oma silmad peast
2004/2005 nutsin oma silmad peast
2003/2004 kaklesin oma tollasega terve aja.
.
Nii et ma olen meeldiva aastavahetuse igatahes 2ra teeninud, diamond in a desert nagu ma olen.
Head uut! =)
Ja nagu Aleks ytles mulle eile, 'tuleb meie aasta'. Jah, Aleks, tuleb, ja siis ehk ei ole Seeder enam kurb ka.
2 kommentaari:
Teeme rottide klubi;)
ehee....millal saa 2006/2007 trafalgar squerile sattusid? :P
maido
Postita kommentaar