laupäev, 12. jaanuar 2008

Kojutulemisest

Nii-nii-nii. Minu lend maandub 11.35, sel teisip2eval Tallinna Lennujaamas. =D
Vastu tulla ei ole m6tet, sest ema tuleb mulle j2rgi ja ma s6idan kohe otse koju. Ma t88tan praegu viis p2eva j2rjest, esmasp2eval kaasa arvatud, pluss annan trenni 6htul, ja ei maga esmasp2eva 88l vastu teisip2eva ilmselt silmat2itki, nii et paluks m6istvalt suhtuda. =D
N2dalavahetusel siis ilmselt tulen Tallinnasse. Erinevalt eelmisest korrast ei hakka ma plaane tegema, kellega ja kus kokku saada. Ma vaatan jooksvalt, sest eelmine kord oli t2ielik hullumaja ja k6ik asjad jooksed yksteisele sisse jne...
.
No vot siis.
P2ris sauna tahaks minna ja vihelda ja veini tahaks 6dusas korterikeses kellegagi juua ning vaateplatvormidele tahaks minna ja Kehrwiederi kooki ja kohvi tahaks maiustada. Ning Apollot rynnata ja Montonis tiiru 2ra k2ia. Ja tantsutrenni minna, et n2ha, mis te seal kodumaal teete. Ja pelmeene ja verivorsti ja frikadelle tahaks, ning saia kypsetamist lubas ema mulle 6petada. Tahaks kodus kassiga kodus m2ngida ning Liisu ema juustustritslit ja vaikust ja puhast 6hku ja energiat ja vaimutantsu ja vaimset leidmist ja huvitavaid kohtumisi ja leidmist ja avastamist ja 2ratundmist ja nii.
Pole ju palju tahetud? =P
.
Tegime eile Jamaikaga v2ga kesk8ise tiiru Londoni peal. Igasuguseid muid asju tegime ka ja mnd paneb j2tkuvalt yllatuma, kui h e a d m6ned asjad on.... Kui 6nnelikuna ma end tunnen. Ma lahkusin eile autost maailma k6ige suurema naeratusega ja oma toas kisasin h22letult ja h66rusin peopesi vastamisi. No ma ei tea, lihtsalt nii hea oli olla. Ja hommikul oli hea olla, t2hendab, siiani on. Detachment on vist asja v6tmes6naks. Lahti laskmine, et asjad kulgevad nii, nagu nad kulgevad... Ja eelmine 88 ma pidin lahti laskma. Ja moment, mil sa lahti lased, annab sulle k6ik miljonikordselt tagasi. Ma ei tea, mis v6luv2gi selles on.

2 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Te soovidega on arvestatud.
Velkamm hõum änd c u soon!:)

Anonüümne ütles ...

Tule, jah, trenni... Sest elu on näidanud, et muidu meil kuidagi kokku saada ei õnnestu. :D
Mina olen nädalavahetusel Tallinnas muide olemas ;)