Oeh. Mul on puhkus. Ja mul on sitaks igav. Nagu on n2ha ilmselt ka mu sissekannete tihedusest (kord n2dalas versus peaaegu iga p2ev). Igatahes.
Eile k2isime siis Tikriga m88da Camdenit ja Wood Greeni kolamas, et minu Eesti reisi jaoks asju osta, ja l6petasin j2rjekordselt endale asjade ostmisega. Ostsin nt v6rratud roosakaslillad k6rvar6ngad, tumelilla roosakate detailidega v88 ja fuksiaroosa kleidi. Sellise klassikalise, et-ma-sain-nyyd-t2iskasvanuks kleidi. Jubekohutavalt ilus on. Aga mul on kahtlane tunne, et mingeid kingitusi teil oodata ei tasu, kuiv6rd esiteks ei ole mul raha ja teiseks ma ei oska midagi osta. Vabandust.
.
Eile 88sel sai Jamaikaga paar tundi telefonis r22gitud ja meie m6neti maailmavaatelised erinevused on mind t2na h2sti sygavalt j2rele m6tlema pannud. Et kuhu ma oma elus j6uda tahan ja mida ma yleyldse tegema peaks. Ma ei ole sellele kaua m6elnud, olen alati arvanud, et mingi kutsumus v6i kindel teadmine l88b puuga p2he ja ma pean lihtsalt ootama, millal see juhtub. Et mingi selgus tuleb nagu iseenesest. Aga siiani ei ole tulnud. Nii et oleks v6ibolla aeg hakata m6tlema, et peaks 2kki uuesti 6ppima minema vms. Aga mida ma tahaksin teha n2iteks 50 aastasena?
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar