kolmapäev, 2. jaanuar 2008

Nutt ja hala

Et m2letate, kui ma kunagi kirjutasin sellest, et ma olen t6bine ja v2rki? No igatahes olen ma j2tkuvalt haige. Mul on kerge k8ha, mille sain ohjesse t2nu Jamaiaka toodud suurele hulgale medikamentidele. Nii kui k8ha hakkas taanduma, oli nohu platsis. Ja mitte tavaline nohu, vaid selline, mille puhul nohurohi ei aita. Nii ma olengi loobunud nina kaudu hingamisest, ainult syya on jube raske, sihuke l2mbumistunne tekib. Ja k6ik lagas siis, kui ma Hammersmithi kolisin, Eile m6ltesin sellele ja... Ainuke uus asi, mille suutsin v2lja m6elda on see, et 2kki mu voodi on valepidi, teate need veesooned ja halva energia kohad jne maja all... Sest midagi muud see olla ei saa. Ma ei kujuta ette... Igatahes ROPPU MOODI on 2ra tyydanud!
.
N2gin t2na 88sel merd unes. Selliste hiiglainetega. Hirmutav oli veidi ja l2mbumistunne oli ka, kui hiidlainesse j2in.

Kommentaare ei ole: