Kuivõrd ma sain eile palga kätte (670 naela kätte, sest cash converterid võtsid teenustasu 60 naela) ja juba eile tegin väikse shoppamisega algust (juuksemask, balsam, hambahari, meigieemaldi, rispmetush), siis viib ka täna minu tee kohe nii 15 mintsa pärast Camdenisse, kust ma loodan omale paar mõnusat hilpu leida. Ja saan Murakaga kokku pool kaksteist ja tema aitab mul siis raskeid valikuid teha, icc. =D
Ja ma olen täiesti süüdimatult hommikusöögiks Tikri asju näost sisse ajanud. =D Ta ütles, et ta ei pahanda. =P
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar