Üldises plaanis olen ma tige. Jälle. =D Seekord siis tegu rahadega. Või siis 'nagu ikka' rahadega. Asi nimelt üüris, plagas ja Inglismaa värdjalikes süsteemides. Üüri pidin maksma ära tegelikult 22-l, aga kuna mu palk alles järgmisel nädalal pidi tulema, kirjutasime kuupäevalise tsheki omanikule ja ütlesime, et raha tuleb kuu lõpus. Nüüd ongi nii, et sain küll reedel oma palgatsheki kätte, aga raha sealt pealt ei saa kätte enne vähemalt nädalat. Ja kui ma lähen jälle mõne cash converteri juurde, maksan aga jälle 45 naela selle eest, et tsheki eest kohe raha kätte saan. Ja mul ei ole valikut. Ja ma olen jumalast närvis, sest mul on tunne, et ma orjan lihtsalt niisama õhku. Tramaivõi.
Muidu ei olegi peale töötegemise midagi teinud. Aaa, mul on kahtlane tunne, et eelmise nädala salsatunnist ma ei kirjutanud? (Ajeee, nädala kõrgpunkt... *pööritab silmi*). Noh, igatahes olid sellega lood nii, et level 2 alustas uut kursust ning üllataval kombel on see kursus hästi väike - neli õpilast pluss mina (mind ei arvestata õpilaseks). Mis tähendas aga seda, et juhatajal oli aega ja võimalist ka minuga tegeleda. Kiitis ja puha ja ütles, et mul on tantsides selline flirtiv aura ja et ma selle kindlasti alles hoiaks. =P Ja tunni lõppedes ütles, et ma ikka tihedamini tunnis käiks. Aga jah, päris mõnus on tantsida väikses rühmas, palju paremini saab asjadest aru. =) Ja megalt megalt hea oli olla pärast seda. Mul oli salsasse minnes nii megarämedalt kurb ja halb tuju, aga paari esimese minutiga oli absoluutselt kõik peast pühitud ning alles 15 mintsa pärast tunni lõppu tuli meelde, et oi, mul oli enne ju paha tuju. Muig. Aga salsa on täna jälle, nii et halleluuja!
Esmaspäevane kõhutants möödus ka jälle päris mõnusalt - 12 neiut (15 on maksimum). Olin kaval ja küsisin nende arvamust - kas nad tahavad koreot mõne poploo või Egiptuse loo järgi. Nagu arvata oli, taheti ikka poplugu. Aga ega mul kahju ei ole. =P Peaasi, et inimesed tundi tuleks ja naudiks ja uuesti järgmisele kursusele regaks. =P Niimoodi siis.
Tööl ei ole ka midagi uut, välja arvatud ehk see, et tööle naasis mingi leedukast ülevaataja, kes on närvihaige veidi ja kes mu peale ilme põhjuseta röökima pistis ja muidu igal võimalusel nähvab. Sitapea. Kui ta mu peale juhtub pragama sel hetkel, kui ka mul juhtub halb tuju olema, siis mingu persse kõige täiega, aga mina lähen osakonnajuhatajale kaebama. =D
Peakski nüüd siis välja minema hakkama. Jobcenterisse, cash converteri juurde, panka, et Kay arvele ülekanne teha ja nii. Ei taha üldse, aga kell on juba nii palju. Ma ei taha oma palgast nii suurt summat ära maksta, niu niu... Aga nüüd on mul oma arve ja oma pangakaart ja PIN ja kõik ja järgmine kord tuleb palk juba minu enda arvele.
Tantsimisest veel nii palju, et leidsin suvel aset leidva mingi paaripäevase laagrikese, kus on workshop kõhutantsu ja hiphopi fusion vms. Et tundub nagu minu teema olevat. =D Ja selline tunne on veel ka, et me teeme siin veel oma kohaliku Jaanipäeva. Tulge ka! ;) Meil ju aed ja grillimise... eeee... noh, grill vist öeldakse lihtsalt sellest rauast kolaka kohta? Või siis hopis Muraka juurde maale kuskile tiigi äärde. Äge! Ma ei olegi enam nii õnnetu, et koju jaaniks ei saa.
Sõjamaalingut siis tegema ning linna peale. =)
PS. Minu endine kunstiõpetaja koos oma ema ja pojaga tulevad 22-l juunil üheks ööks Londonisse ja siis me saame kokku! Nii tore! =) Mulle endale tundub kummaline, et ma mõne õpetajaga nagu emaile vahetan ja nii, aga täna oma emaga rääkides väitis tema, et see küll imelik ei ole. No kui palju inimesi te oma tutvusringkonnas teate, kes mõne keska-aegse õpetajaga kirju vahetavad? =P
Ja meie vihmasaju tervituseks Camdeni kummikuvalik =)Muidu ei olegi peale töötegemise midagi teinud. Aaa, mul on kahtlane tunne, et eelmise nädala salsatunnist ma ei kirjutanud? (Ajeee, nädala kõrgpunkt... *pööritab silmi*). Noh, igatahes olid sellega lood nii, et level 2 alustas uut kursust ning üllataval kombel on see kursus hästi väike - neli õpilast pluss mina (mind ei arvestata õpilaseks). Mis tähendas aga seda, et juhatajal oli aega ja võimalist ka minuga tegeleda. Kiitis ja puha ja ütles, et mul on tantsides selline flirtiv aura ja et ma selle kindlasti alles hoiaks. =P Ja tunni lõppedes ütles, et ma ikka tihedamini tunnis käiks. Aga jah, päris mõnus on tantsida väikses rühmas, palju paremini saab asjadest aru. =) Ja megalt megalt hea oli olla pärast seda. Mul oli salsasse minnes nii megarämedalt kurb ja halb tuju, aga paari esimese minutiga oli absoluutselt kõik peast pühitud ning alles 15 mintsa pärast tunni lõppu tuli meelde, et oi, mul oli enne ju paha tuju. Muig. Aga salsa on täna jälle, nii et halleluuja!
Esmaspäevane kõhutants möödus ka jälle päris mõnusalt - 12 neiut (15 on maksimum). Olin kaval ja küsisin nende arvamust - kas nad tahavad koreot mõne poploo või Egiptuse loo järgi. Nagu arvata oli, taheti ikka poplugu. Aga ega mul kahju ei ole. =P Peaasi, et inimesed tundi tuleks ja naudiks ja uuesti järgmisele kursusele regaks. =P Niimoodi siis.
Tööl ei ole ka midagi uut, välja arvatud ehk see, et tööle naasis mingi leedukast ülevaataja, kes on närvihaige veidi ja kes mu peale ilme põhjuseta röökima pistis ja muidu igal võimalusel nähvab. Sitapea. Kui ta mu peale juhtub pragama sel hetkel, kui ka mul juhtub halb tuju olema, siis mingu persse kõige täiega, aga mina lähen osakonnajuhatajale kaebama. =D
Peakski nüüd siis välja minema hakkama. Jobcenterisse, cash converteri juurde, panka, et Kay arvele ülekanne teha ja nii. Ei taha üldse, aga kell on juba nii palju. Ma ei taha oma palgast nii suurt summat ära maksta, niu niu... Aga nüüd on mul oma arve ja oma pangakaart ja PIN ja kõik ja järgmine kord tuleb palk juba minu enda arvele.
Tantsimisest veel nii palju, et leidsin suvel aset leidva mingi paaripäevase laagrikese, kus on workshop kõhutantsu ja hiphopi fusion vms. Et tundub nagu minu teema olevat. =D Ja selline tunne on veel ka, et me teeme siin veel oma kohaliku Jaanipäeva. Tulge ka! ;) Meil ju aed ja grillimise... eeee... noh, grill vist öeldakse lihtsalt sellest rauast kolaka kohta? Või siis hopis Muraka juurde maale kuskile tiigi äärde. Äge! Ma ei olegi enam nii õnnetu, et koju jaaniks ei saa.
Sõjamaalingut siis tegema ning linna peale. =)
PS. Minu endine kunstiõpetaja koos oma ema ja pojaga tulevad 22-l juunil üheks ööks Londonisse ja siis me saame kokku! Nii tore! =) Mulle endale tundub kummaline, et ma mõne õpetajaga nagu emaile vahetan ja nii, aga täna oma emaga rääkides väitis tema, et see küll imelik ei ole. No kui palju inimesi te oma tutvusringkonnas teate, kes mõne keska-aegse õpetajaga kirju vahetavad? =P
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar